Skvělá párty se bez stanu neobejde

Organizujete svých setkání přátel a chcete, aby vaše akce byla nezapomenutelná a nic jí nescházelo ani v deštivém počasí? Pak by vaší pozornosti neměly uniknout praktické a oblíbené party stany. Pojistěte si svou akci, aby déšť a vítr neměl šanci!

párty stany
Zdroj: ab-party.cz

Stan pro každou příležitost

Nezáleží na tom, zda pořádáte firemní akci, výstavu nebo svatbu. Party stany využijete skutečně ke každé příležitosti. Jejich variabilita je natolik vysoká, že uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Různé velikosti, tvary a provedení jsou zárukou, že si stan můžete přizpůsobit skutečně na míru. Zaujměte hosty tím, jak praktičtí jste pořadatelé a jak umíte uspořádat velkou akci, aniž byste byli závislí na aktuálním počasí. S kvalitními párty stany vás nemůže nic zaskočit.

Atraktivní stany, které umí zaujmout

Párty stany nejsou vyráběny jen v tradičních modelech, na které jsme již zvyklí. Moderní doba si žádá pokrok a k tomu došlo i oblasti párty stanů. Chcete-li, aby váš stan zaujal, pořiďte si šestihrannou pagodu, což je luxusní stan s vysokou špičkou. Vhodný je především pro cateringy a výstavy a jeho výhodou je snadné sestavení a možnost kombinace s dalšími pagodami nebo jinak tvarovanými stany. Obdobou pagody je modul šestiúhelníku, který má oproti výše uvedenému nízkou střechu. Nabízené párty stany jsou vyhotoveny z velmi kvalitních materiálů, takže se nemusíte obávat o jejich případné poškození.

párty stany

Dopřejte svému párty stanu to nejlepší

Má být vámi pořádaná akce skutečně jedinečná? Pak byste neměli zůstat jen u párty stanu, ale porozhlédnout se i po doplňkovém příslušenství. To mimo jiné zahrnuje podlahy a koberce, stoly, židle, pódia a další. Zkrátka vše, co by na správné párty v žádném případě nemělo chybět. Výjimkou nejsou ani dřevěné plůtky, mobilní WC či popelníkové koše. Na zahradní párty by pro změnu měla být plážová lehátka, slunečníky a kvalitní osvětlení a ozvučení. Díky tomu dosáhnete opravdu dokonalé atmosféry, na kterou vaši hosté jen tak nezapomenou.

párty stany

Zorganizujte skvělou párty bez sebemenších starostí

Pokud vám přijde pořádání akcí složité a netroufáte si na ně, můžete se obrátit na kvalitní firmu, která vám kromě párty stanů a jejich příslušenství zajistí i doplňkové služby, které jsou k pořádání akce potřeba. Firma vše zajistí sama, vy pouze stanovíte své požadavky a pak už se jen můžete dívat, jak se připravuje vše potřebné. Firma se vám postará nejen o catering, ale i dekoraci a výzdobu, zajistí kapelu i moderátora a nezapomene ani na dopravu. Jak vidíte, není se čeho obávat a vy se tak klidně můžete pustit do organizace jakékoliv párty. S kvalitní firmou, která vám organizaci výrazně usnadní, to půjde snadno.

párty stany
Zdroj: ab-party.cz