Buďte styloví a pořiďte si do bytu LED obrazy! Jsou originální, praktické a úsporné

Máte už dost klasických obrazů na stěnu, které mám v interiéru každý? Chcete váš byt či dům ozvláštnit něčím originálním, co nikdo jiný nemá? Nebo prostě toužíte po tom, aby váš interiéru působil stylově a designově? Nabízíme vám dekoraci v podobě LED obrazů, které splní všechny výše uvedené předpoklady.

LED obraz New York - Brooklynský most
Foto: ledobrazy.cz

Co jsou to LED obrazy a LED technologie

LED obrazy jsou obrazy z fotografií, které jsou však oproti klasickým obrazům podsvícené. Toto podsvícení zajišťují LED žárovky, které jsou umístěny na zadní straně obrazu. Právě toto osvětlení doslova „vytáhne“ z obrazu to, co ostatní obrazy na stěnu nedokážou. V noci, kdy běžné obrazy zcela zanikají, LED obraz vynikne, prozáří interiér a slouží zároveň jako lampička. Ačkoliv by se to na první pohled nemuselo zdát, zapojení LED obrazů je velmi jednoduché. Stačí je připojit do klasické zásuvky. Možná je i alternativa napojení na rozvod světla. Zapnout a vypnout obraz lze malinkým spínačem na přívodovém kabelu. Pro náročnější je tu i možnost dokoupení malého dálkového ovladače, který navíc skýtá možnost regulace intenzity osvětlení.

Přednosti LED obrazů

Kromě výše zmíněné stylovosti a jednoduché instalaci, je velkou výhodou LED obrazů jejich úspornost. Obraz můžete využívat jako zdroj světla, děti mohou mít celou noc nad postýlkou LED obraz zapnutý a přesto se nemusíte obávat účtů za elektřinu. Vypnutý obraz je v podstatě klasickým obrazem do bytu.

Kam se LED obraz hodí?

LED obrazy jsou stejně jako klasické obrazy na zeď vhodné do jakékoliv místnosti, hodí se tedy jako univerzální bytová dekorace. V naší nabídce je široká škála moderních motivů – od přírody, přes fotografie velkoměst, zvířat, fotografií vesmíru a mnoho dalších. Speciální kategorii tvoří obrazy pro děti. V této sekci naleznete motivy oblíbených dětských hrdinů – pohádkových princezen, Medvídka Pú a další. Neexistuje snad lepší dekorace do dětského pokoje, která by mohla plnit zároveň velmi praktickou funkci. Mnoho dětí se totiž bojí usínat ve tmě. S pomocí LED obrazu s jeho oblíbeným hrdinou lze nastavit velmi malé světýlko, takže dítě bude mít pocit, že je jeho hrdina stále s ním a že nespí v úplně tmě, avšak zároveň ho nebude světlo díky jeho minimální intenzitě (kterou lze regulovat) rušit v klidném spánku. Za zmínku stojí také kategorie nočních fotografií velkoměst, u kterých více než kde jinde vynikne specifikum LED obrazů. Pulzující noční New York či Šanghaj běžný obraz na rozdíl od LED obrazu nezachytí. Pro tyto motivy jsou LED obrazy naprosto skvělé.

Kromě nabízených moderních motivů naše firma také nabízí možnosti převedení vašich vlastních fotografií či motivů dle vlastního přání do podoby LED obrazu, a to za velmi nízké ceny.

LED obraz západ slunce
Foto: ledobrazy.cz

Ceny, velikosti a další obrazy

Naše firma nabízí nejširší nabídku LED obrazů na českém trhu. Vybrat si můžete ze široké škály motivů. Každý motiv je navíc nabízen v několika velikostech, takže si můžete vybrat ten, který bude do vašeho interiéru zapadat co nejlépe. Velikosti se pohybují mezi 35×35 cm (ty jsou vhodné především do menších místností – dětských pokojů, koupelen nebo kuchyní) a 120×80 – vhodné naopak do obývacích pokojů a ložnic. Ceny jsou závislé právě na velikosti a pohybují se od 929,-.

LED obrazy jsou však jen pro odvážné. Pro ty, kteří jsou příznivci klasických fotografií, je v našem e-shopu rovněž široká škála klasických motivů, a to za bezkonkurenční ceny na českém trhu.

Kde získat více informací nebo zakoupit obraz

Pokud vás naše LED obrazy zaujaly a chtěli byste více informací, navštivte náš web www.ledobrazy.cz

Srovnání klasického obrazu a LED obrazu

klasický obrazy na zeď a LED obraz v interiéru
Foto: ledobrazy.cz