Dřevěné kartáčky – je tu doba dřevěná!

Bogobrush jsou produkty vyrobené ze 100% z ekologického materiálu, ze dřeva. Nahlédněte do dnešního článku, kdo má dřevěné kartáčky “na svědomí”.

dřevěný kartáček
Zdroj: Bogobrush.com; dřevěné kartáčky

Rýmovaný anglický slogan mluví za vše: “Go green while you clean your teeth” (jdi ekologickou cestou, když si čistíš své zuby). Bogobrush nejsou pouze dřevěné kartáčky vyrobené ze 100% biologických materiálů, ale sourozenci John a Heather McDougall chtěli navrhnout produkt, který svět upozorňuje na přírodu a každodenní žití na Zemi.

Prodej dřevěných kartáčků

Bogobrush není v sériové výrobě, proto je možné pouze předobjednat tento produkt na webových stránkách www.bogobrush.com. Plánované vyřízení objednávek je pak v následujících měsících.

Pomozte lidem v tísni

Sourozenci John a Heather McDougall tímto produktem navíc podporují dobrou věc. Zakoupením jednoho produktu, darujete současně druhý jednomu člověku v tísni. Cílem je tak rozdat 10,000 kartáčků. Jak se jim podaří proniknout do světa spolu s dřevěnými kartáčky můžeme pouze odhadovat. Věříme však, že se výrobci Bogobrush budou držet původních slibů.

Tak co vy, na co čekáte? Pojďme zachránit kousek planety i my!

Go green while you clean your teeth.

dřevěné kartáčky fotogalerie

dřevěný kartáček

dřevěné kartáčky

dřevěný kartáček fotogalerie

dřevěné kartáčky fotogalerie

dřevěný kartáček
Zdroj: Bogobrush.com; dřevěné kartáčky