Akvária v interiéru trochu netradičně

Akvária jsou již po několik let ozdobou našich domovů. Pohled na klidně plovoucí rybičky uklidňuje a navozuje příjemnou atmosféru. Tradiční akvária umístěná na nízkém stolku už pomalu vycházejí z módy a nahrazují je nejen atypické tvary akvárií, ale především netradiční nápady, jak akvária vhodně zakomponovat do interiéru. My vám dnes představíme několik takových návrhů, jak je možné akvárium v moderním domě umístit.

akvárium
Zdroj: digsdigs.com

Vychutnejte si pohled na plovoucí ryby ve vašem obývacím pokoji

Obzvlášť populární jsou akvária zabudovaná do nábytku. Nemusíte se však držet jen klasických nábytkových stěn. Skvěle vypadají i akvária využívaná jako podklad pod stolní desku nebo jako zábradlí. Nebojte se odpoutat od klasiky a své akvárium zaoblete do zajímavých tvarů nebo místo jednoho velkého akvária poskládejte několik menších. Vetší akvárium můžete použít i jako dělící stěnu mezi jednotlivými částmi domu.

akvárium v interiéru
Zdroj: homedsgn.com

V koupelně jako ryba ve vodě

Kde jinde by se měly rybky cítit nejlépe než právě v koupelně? Akvária lze použít i zde a to například pro oddělení sprchového koutu od zbytku místnosti. Skvěle vypadají i akvária ve tvaru umyvadel, která vytváří kouzelnou atmosféru podmořského světa. Zlákali jsme pro pořízení vlastního akvária i vás? Pak si nejdříve promyslete, kde a v jakém provedení je budete mít uloženo, abyste přesně věděli, co vnést do požadavků výrobci.

umyvadlo akvárium

akvárium

akvárium

akvárium v interiéru

akvárium
Zdroj: digsdigs.com

akvárium

akvárium

akvárium
Zdroj: furniturefashion.com