Prostřeno na halloweenskou večeři

Halloween je svátek, který u nás ještě není moc znám, avšak postupně jeho kouzlo objevuje stále větší množství nadšenců do moderních akcí, protože právě Halloween má své nezaměnitelné kouzlo. Pokud i vy tedy už tento svátek slavíte, mohlo by vám přijít vhod několik šikovným tipů na výzdobu slavnostní stolu pro tuto strašidelnou večeři s nádechem tajemna.

halloween
Zdroj: digsdigs.com

Halloween u nás

Pokud si lámete hlavu nad tím, proč by se i v naší zemi měl slavit tento svátek, odpověď je snadná. Halloween je skvělou příležitostí, při které můžete navléct strašidelný kostým a užít si s přáteli skvělý večer plný dobrot, skvělé zábavy a trochu té strašidelné atmosféry. Hlavní barvou tohoto večera by měla být pochopitelně černá, ve které můžete vytvářet i dekorace. Zaměřte se hlavně na motivy pavouků, netopýrů a podobných bytostí, které k Halloweenu prostě patří. Chybět by neměla ani tradiční dýně. Tu stačí vydlabat, umístit do ní svíčku a máme hotovo.

halloween

Prostřete si strašidelný stůl

Základem bude černý ubrus a na něm kontrastní bílé ubrousky. Chybět nesmí za žádnou cenu ani svíčky, které jen podkreslí strašidelnou atmosféru. Na stůl umístěte dekorace, které uznáte za vhodné. Skvěle ale bude vypadat i občerstvení, které upravíte v duchu tohoto magického svátku. Co třeba chlebíčky zdobené plátky sýru ve tvaru netopýra? Nebo cukroví v podobě čarodějnických prstů?

halloween

halloween

halloween

halloween

halloween

halloween

halloween
Zdroj: digsdigs.com