Nevíte si rady s pořízením nového bytu? Nechte si poradit od odborníků!

Každý, kdo se někdy rozhodl pro zakoupení nového bytu, to jistě velmi dobře zná. Spousta papírování, obíhání celé řady doporučených subjektů, časté rozhodování mezi několika možnými variantami a nakonec se stejně ukáže, že jste šlápli vedle a vaše vysněné bydlení nebude tak dokonalé, jak jste je vždy zamýšleli mít. Tomuto nedopatření se však dá snadno zabránit a to velmi efektivním a osvědčeným způsobem – využitím služeb některé developerské firmy.

pořízení bytu
Foto: hpo.bc.ca

Proč se rozhodnout pro kvalitního developera?

Developerské projekty jsou v dnešní době velmi populární a to především z toho důvodu, že nabízí opravdu širokou nabídku bytů a také za velmi výhodných podmínek. Byty na prodej si můžete u developerské společnosti předem zarezervovat, abyste měli jistotu, že vás o váš budoucí byt nikdo nepřipraví. Zajímáte-li se o nabízené vybavení, můžete si je pochopitelně předem prohlédnout v klientském centru developerské společnosti, kde se nachází veškeré základní standarty a další bytové zařízení. Na stejném místě máte také možnost sjednat různé klientské změny, jako jsou například výměny zařizovacích předmětů či úprava rozvodů.

Tím však výčet výhod spolupráce s developerem nekončí. Firma vám navíc může nabídnout služby svého architekta, což jistě ocení řada z vás.

Záruky a reklamace aneb další výhody

Dalším z důvodů, proč se s koupí bytu obrátit na kvalitní developerskou společnost, je celá řada nabízených záruk, která vám tak bude k dispozici. Například záruka na montážní a stavební práce u novostavby je až 36 měsíců. U střešního pláště pak můžete počítat se zárukou 5 let.

Pokud vás tedy v bytě bude trápit nějaká závada, není nic jednoduššího, než kontaktovat reklamačního technika, který vám zajistí kontrolu závady a případnou opravu.