Neobyčejný dárek z lásky: zdravý a komfortní spánek

Svátek sv. Valentýna je dobrou příležitostí, jak partnerovi vyjádřit svou lásku. Můžeme ho něčím milým překvapit nebo obdarovat hezkým dárkem. Možná nevšední, ale přesto velmi užitečný, je dárek v podobě nového vybavení vaší manželské postele – matrace. Obavu, že se netrefíte do oblíbené tuhosti matrace pro partnera, pusťte z hlavy. Když vyberete partnerské matrace, chybu určitě neuděláte.

homme et femme dans un lit

Možnost výběru tuhosti stran – to jsou partnerské matrace

Proč jsou partnerské matrace oblíbené? Někdy se nazývají také „oboustranné“, protože můžete využít obě dvě strany. Každá je jinak tuhá, a právě v tom je její přednost. Když nebude vašemu partnerovi vyhovovat měkčí strana, matraci jednoduše otočí na tvrdší. To se v budoucnosti může hodit i při případné změně tělesné váhy nebo zdravotního stavu.

Zakoupíte-li si dvě matrace najednou (třeba ve slevě nebo výhodných akcích 1+1 zdarma), a položíte je vedle sebe, každý si vyberete svoji oblíbenou tuhost, ale výška matrací přitom zůstane stejná. Celou noc tak můžete pohodlně spát v objetí svého partnera.

Fox nebo Romantika? Komfortní jsou obě dvě

Neshoda při výběru matrací je zcela přirozená. Je dána odlišnou stavbou těla muže a ženy, velkými váhovými a výškovými rozdíly, a s tím spojeným zatížením matrace. Na to pamatuje i luxusní rodinná matrace Fox s možností volby profilace a výšky. Jedná se spíše o tvrdší matraci se stranou soft – měkčí a hard – tvrdší. Protože byla při její výrobě využita i bio pěna, je velmi vhodná pro alergiky.

fox

U partnerské matrace Romantika z pěny Flexifoam® oceníte nejenom její rozdílné tuhosti ložných ploch, ale také nesmírně hebký potah s kašmírovým vláknem. Praktickou výhodou je jeho dělitelnost na dvě poloviny a pratelnost na 60°C, což zamezí vzniku nežádoucích plísní a bakterií.

romantika 11. jpg

Matrace Fox i Romantika poskytují  vynikající ortopedické vlastnosti, zdravý spánek a komfortní odpočinek.  Nyní jsou v internetovém obchodě Matrace Best k dostání v akci 1+1 zdarma, tzn. že zaplatíte pouze jednu, a druhou dostanete zdarma. Navíc ke každé matraci obdržíte jako dárek anatomický polštář.

Udělejte radost sobě i svému partnerovi, a pořiďte si partnerské matrace. Ve vaší ložnici zavládne klid, harmonie a komfortní spánek.