Sehnat nový luxusní byt v Praze za přijatelnou cenu není nadlidským úkolem

Stále více obyvatel touží po luxusním bydlení v Praze, avšak stále se jim nedaří najít to pravé, které by přesně splňovalo jejich požadavky, kterými je komfortní bydlení a přitom přijatelná cena. Existují však developeři, který svým potenciálním zákazníkům toto hledání mohou velmi usnadnit.

Hřebenky rezidenceZdroj: sekyragroup.cz, byty Praha 8, Foto: Hřebenky rezidence

Proč se obrátit na developerskou společnost

Škála nabídky nových bytů v Praze je skutečně velmi široká, což ale neznamená, že se vám ihned podaří nalézt to pravé bydlení. Pořízení nového bytu byste rozhodně neměli podcenit, jelikož se jedná o investici do budoucna a měly byste tedy vybírat opravdu velmi důkladně. Chcete-li si být jisti, že vás prodejce bytů neoklame příslibem nízké ceny, která však díky skrytým poplatkům může být ve výsledku mnohem vyšší, obraťte se na některou z developerských společností, která vám zaručí pevně danou konečnou cenu nového bytu.

Jaké byty si lze v Praze pořídit, aneb začínáme standardem

V nabídce jsou jak levnější byty se standardním vybavením, tak luxusní rezidence. Pro mladé páry jsou vhodné byty 2+kk Praha, které jsou v poslední době velmi žádané a to především díky nízké ceně, za kterou se nabízejí. Právě kvůli vysokému zájmu o tyto byty se nemusíte obávat, že byste v budoucnu měli problém s případným prodejem či pronájmem. Další nespornou výhodou tohoto skromnějšího bydlení jsou nízké provozní náklady, což je pochopitelně pro rodinu s omezeným rozpočtem jeden z rozhodujících faktorů při výběru nového bytu.

Hřebenky rezidence
Zdroj: sekyragroup.cz, Rohanské nábřeží

Luxusní byty pro náročnější

Nejste-li naopak omezeni rodinným rozpočtem, můžete uvažovat o koupi jednoho z dražších bytů, který vám zajistí patřičný komfort a pohodlí. Luxusní byty Praha patří k těm nejlepším na trhu. Budoucí majitele čeká vysoký nadstandard a to nejen co se týče výbavy, ale také architektury a volby umístnění. Pokud si chcete užít luxus plný doušky a za přijatelné ceny, pak by vám rozhodně neměla uniknout nabídka bytů v rámci rezidence Korunní v Praze 10. Tamní tři komplexy bytových jednotek slibují snadnou dostupnost z centra, klidné, ale přesto atraktivní a příjemné prostředí. V blízkosti se nachází řada obchodů, restaurací a kaváren.

Připravte se na luxus

V současné době probíhá výstavba mnoha dalších luxusních rezidencí, z nichž si jistě zaslouží zmínit Rezidence Hřebenky na pražském Smíchově. Zde vás čekají moderní nové byty s balkony, odkud se vám naskytne skvostný pohled nejen na okolní zeleň. Zaručen tu máte nejen vysoký standard bydlení v jedné z prestižních pražských vilových čtvrtí, ale také moderní architekturu, která vás jistě zaujme už na první pohled. Skvělá je tu i dopravní dostupnost z centra Prahy, možnost parkování a vybavenost okolí, která vás zaručeně velmi mile překvapí.

Hřebenky rezidence
Zdroj: sekyragroup.cz, Rezidence Hřebenky