Centrum nebo klidná lokalita? Byty v Praze 4 nabízí obojí

Uvažujete o koupi nového bytu v Praze a nejste si jistí, zda chcete být v centru všeho dění nebo naopak v klidné lokalitě? Pak pro vás máme jednoduché řešení v podobě nabídky bytů v Praze 4.

Nové byty Praha 4
Zdroj: Nové byty Praha 4

Naše hlavní město každoročně přiláká nejen celou řadu turistů, ale také svých nových obyvatel. Pokud jste i vy podlehli kouzlu stověžaté Prahy a plánuje si zde pořídit nový byt, jistě jste přemýšleli o tom, pro kterou lokalitu se rozhodnout.

Nabídka pražských bytů je natolik rozmanitá, že výběr toho správného místa pro vaše budoucí bydliště, vám zabere jistě mnoho času a postaví vás před mnoho důležitých rozhodnutí. Jedním z těch nejdůležitějších patrně bude to, zda chcete bydlet v centru Prahy a mít tak po ruce veškerá lákadla, která velkoměsto nabízí, nebo dáte naopak přednost poklidné lokalitě. A co takhle bydlet v centru a klidné lokalitě zároveň?

Nové byty v Praze 4

V současné době vám díky projektu Liberty Building může být nabídnut byt v lokalitě Praha 4. Zde si můžete vybrat, zda máte zájem o bydlení v novostavbě či zrekonstruované bývalé továrně. Ta vám nabídne například romantické vysoké stropy a výhled do zeleně Grébových sadů. Naproti tomu bydlení v novostavbě bude disponovat speciální místností se sportovním vybavením a rozhodovat se můžete mezi byty hned několika kategorií. Za další výhodu, kterou je třeba zmínit, bezpochyby můžeme řadit i snadnou dostupnost MHD i autem, a s ním souvisejících dostatečných parkovacích prostorů. Přesto se však v této lokalitě dopravního hluku obávat nemusíte.

Domov i zaměstnání

Čím je však tento projekt originální, je možnost zřídit si v daných prostorách nejen soukromý byt, ale i kanceláře, ateliér či sídlo své firmy, což jistě ocení mnoho budoucích obyvatel těchto nabízených prostor.

Pokud se i vy nemůžete rozhodnout mezi bytem v centru dění a klidným místem, pak jsou pro vás nové byty na prodej v Praze 4 to pravé.