Bydlení s feng-šuej vám změní život

Úprava interiéru může mít několik významů. V prvé řadě je to praktické využití jednotlivých částí domu, ale jde zde také o dekorativní otázku. Lidé si vybírají podle vkusu barvu zdí, materiál nábytku, ale i dekoračních předmětů, které žádný praktický účel nemají.


Zdroj, foto: photos1.zillow.com

Mohla by vás nadchnout myšlenka dvojího významu, kdy si můžete správným rozvržením svého domu navodit lepší náladu nebo ovlivnit kvalitu svého spánku? Bydlení s feng-šuej přitom zahrnuje ještě mnohem víc možností, které jsou spjaté s vedením domácnosti.

O čem je feng-šuej?

Celé tajemství Feng-šuej je ukryto ve správném proudění energie. Špatným nastavením můžete této blahodárné energii bránit v působení a tím si naprosto neúmyslně přivodit problémy, které ovlivní váš život. Rozhodně se nemusíte obávat, že by pravidla Feng-šuej nějak zabránila ve vlastním rozhodování. Pouze se musíte naučit, jak jednotlivé energie udržovat v rovnováze.

Bydlete zdravě!

Pro neznalce se může tento postup zdát složitý. Mnozí z vás si možná myslí, že by nebylo v jejich silách pochopit celý princip bydlení s feng-šuej. Nehledejte v tom ovšem žádnou vědu. Ať je tato nauka jakkoliv netradiční. Rozhodně není nijak složitá. Velmi brzy pochopíte, jaké základní potřeby má váš dům, zahrada i jednotlivé pokoje.

Chytrá kniha vám poradí

Pro lepší představu je vhodné pořídit si tematickou knihu, která vám přeci jen trochu více přiblíží jednotlivé kroky a zákony feng-šuej. Jde o jednu z mnoha knih, které můžete najít v souvislé a kompletní nabídce různorodých knih o bydlení i jiných tématech. Knihy jsou něčím, co je nenahraditelné a zároveň mohou skrývat velmi užitečné informace. Knihy o bydlení jsou přitom ze všech žánrů nejoblíbenější.


Zdroj, foto: photos2.zillow.com