Židle, na kterých jste ještě neseděli

Možná vám tradiční židle přijdou už nezajímavé a světoví designéři si to naštěstí myslí také. Několik z nich se proto pustilo do vytváření atraktivních židlí, které nejen stále plní svoji praktickou funkci, ale jsou především zajímavé a neobvyklé. Usaďte se i vy na židle, na kterých jste určitě ještě nikdy neseděli.

židle
Zdroj: decoist.com

Tradiční materiál netradičně

Plast, dřevo i kov jsou nejpoužívanější materiály pro výrobu židlí. Pokud chcete originální židli se stylovým designem, nemusíte měnit materiál. Naopak postačí být jen kreativní a pohrát si s celkovou konstrukcí. To je věc, které se designéři rozhodně nebojí a co víc – práce jim jde skvěle, a tak si její výsledky můžete prohlédnout i vy a to na fotografiích v tomto článku. Přesvědčte se na vlastní oči sami, jak zajímavě může vypadat obyčejná židle.

židle

Židle, které se hodí všude

Lákalo by vás pořízení některé z těchto židlí, ale nejste si jisti, zda se bude hodit do vašeho interiéru? Věřte, že se vám podaří najít takovou, která bude pasovat naprosto dokonale. Paleta možných provedení židlí je velmi pestrá a kromě různých tvarů se můžete setkat i s mnoha barevnými odstíny. Svou stylizací se jednotlivé židle dají zakomponovat jak do moderního interiéru, kterému vládne minimalismus, tak do staršího rustikálního stylu, kde je naopak kladen důraz na masivní kousky nábytku.

židle

židle

židle

židle

zidle

židle

židle
Zdroj: decoist.com