Skandinávský styl ve vaší pracovně

O skandinávském stylu jste v oblasti interiérového designu určitě již slyšeli. V současné době se jedná o jeden z nejoblíbenějších stylů dekorování interiérů. Jednoduchost, světlé barvy a perfektní organizace – to jsou jeho hlavní přednosti, které můžete velmi snadno přenést i do své pracovny.

pracovna
Zdroj: decoist.com

Čistý stůl

V každé pracovně najdeme prostorný stůl, který však často bývá plný doplňků, které na něj nepatří. Věnujte chvilku úklidu svého stolu a odstraňte z něj vše, co tam nemá co dělat. Ponechte si jen potřebné kancelářské pomůcky a několik drobných dekorací. Vše se snažte šikovně ladit do světlých barev. Doplňky budou nejlépe vypadat v černé nebo v pastelových barvách, které ve skandinávském stylu hrají prim. Inspiraci můžete načerpat z fotografií v tomto příspěvku.

pracovna Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

Pracovna jako ze škatulky

Pokud by vás zajímalo, proč je skandinávský styl tolik oblíbený, z největší části to bude proto, že vypadá čistě, uspořádaně a přímo z něj vyzařuje luxus. V takto zařízené pracovně se vám bude jistě skvěle pracovat, protože díky tomuto stylu eliminujete množství zbytečných doplňků a pestrých dekorací. Typické jsou také čisté stěny, které díky své jednoduché výmalbě poskytují dostatek prostoru na nástěnné dekorace. I ty bychom však měli pečlivě vybírat a pořídit jich jen několik. Držte se pravidla, že méně je někdy víc a u skandinávského stylu to platí dvojnásob.

pracovna

pracovna

pracovna

pracovna

pracovna

pracovna

pracovna

pracovna

pracovna
Zdroj: decoist.com