Pracovní stoly pro moderní home office

Trend, kdy lidé pracují především ze svého domova prostřednictvím počítače, pomalu proniká i do naší země. Přesto je v zahraničí tento způsob práce mnohem rozšířenější, a tak právě za hranicemi našeho státu načerpáme dnes inspiraci na úchvatné pracovní stoly pro vaši moderní home office.

Modern-wooden-work-desk-from-Sixay-Furniture
Zdroj: decoist.com

Základem je jednoduchost

U pracovního stolu je kladen důraz na jednoduchost a prioritou je, aby na něm bylo dostatek místa, a pracovalo se nám na něm tedy pohodlně. Pracovní stůl by neměl obsahovat žádné zbytečné dekorace ani místa pro ukládání dokumentů, listin, šanon a podobně. Na takové věci se pokuste vyhradit jiné místo ve své domácí pracovně. Stůl musí být zkrátka prostorný a vše na něm by také mělo být snadno dostupné a přehledně uložené. Při koupi myslete také na to, že kromě notebooku na něj potřebujete umístit také rozevřený blok či dokonce druhý monitor.

Industrial-home-office-desk-in-wood-and-metal

Na co si dát pozor

Pracovní stůl by pro vás měl být vždy synonymem pro práci. Zapomeňte tedy na to, že budeš sloužit i jako stůl jídelní. Pokud máte v interiéru dostatek prostoru v okolí stolu, pořiďte si praktické poličky a různé organizéry, díky kterým budete mít vše přehledně a ihned po ruce. Nezapomínejte, že i v domácí pracovně potřebujete co nejméně rušivých elementů, takže je neukládejte ani na svém pracovním stole. Dekoracím najděte místo jinde, aby vás při práci zbytečně nerozptylovaly.

Slim-desk-with-smart-drawers-for-the-home-office-from-Harto Classic-modern-home-desk-from-Szel-Mob Smart-desks-are-great-for-both-kids-and-adults-alike Junior-Desk-is-cool-for-the-home-workstation-and-study-zone Bring-colorful-pep-to-the-kids-workstation-with-decor-from-Moll D1-Desk-by-KATO-from-Andersen-Furniture
Zdroj: decoist.com