Pojďte vstoupit přímo do výroby plastových oken Oknoplastik

Plastová okna společnosti Oknoplastik jsou vyráběna vždy přesně na míru a garantují skutečnou kvalitu. Ani po letech se nekroutí, dokonale těsní a vždy jdou snadno a lehce otvírat i zavírat. Jak je to možné? Společnost Oknoplastik používá pro výrobu plastových oken, která je v České republice, ty nejmodernější technologie a špičkové materiály

Základem úspěchu a dlouholeté kvality jsou vynikající německé profily SALAMANDER osazené precizním kováním SIEGENIA-AUBI, které pochází také z Německa. Do třetice všeho dobrého: okna jsou zasklívána nejkvalitnějšími dvojskly nebo trojskly na trhu. A cena? Díky nejmodernějším CNC strojům se společnost Oknoplastik umí dostat do velmi přívětivých čísel. Posuďte sami.

Německé profily SLAMANDER umí nastartovat skutečnou kvalitu

Vše začíná v klimatizované skladové hale společnosti Oknoplastik a šestimetrovými profilovými tyčemi. Zde probíhá první kontrola, které odhalí již na vstupu případné vady, které mohly vzniknou při přepravě. Stejně tak to je s izolačními skly. Na 8 000 m² skladové plochy jsou profilové tyče tříděny podle profilu a dekoru. Pak přichází ten správný čas CNC strojů, které ve dvousměnném provozu vyrábějí denně cca 500 oken, a pravá chvíle dvoukotoučových pil, jež profily pečlivě nařežou; zvládají dokonce dva profily najednou.

Tato etapa výroby není důležitá jen z hlediska kvality budoucích oken, ale má zásadní vliv i na jejich cenu. Zkrátka, jak řekl jeden ze zakladatelů americké demokracie, státník Benjamin Franklin, “čas jsou peníze”.

Robusní výztuha dává oknům Oknoplastik vynikající pevnost

Po nařezání profilů, které jsou dle typu oken pěti, šesti nebo dokonce i sedmi komorové, je do profilů přišroubována dvoumilimetrová výztuha. Rám oken je posléze svařen pomocí čtyřhlavé svářečky s přesností na 0,01 mm a opracován jemnou frézou k dokonalosti. Dalším krokem procesu je kování, které probíhá na pneumatické okenní stolici s automatickým podavačem šroubků. Zhotovené okenní rámy jsou posunuty dále na zasklívací stolici a osazeny skly, zasklívacími lištami a příčkami.

Hotová okna pak putují do speciálních stojanů, kde je ještě v Oknoplastiku “proklepne” pečlivá výstupní kontrola. Ve stojanech v klimatizované expediční hale pak vaše nová plastová okna již v klidu a pokoji čekají na expedici a odvoz k vám domů.

Jestli vás zaujal přístup společnosti Oknoplastik, proklikejte se na jejich stránky. Zde naleznete kompletní nabídku. Oknoplastik vám okna nejen vyrobí, ale samozřejmě i přivezou, namontují, zařídí veškeré zednické práce a stará okna zlikvidují. Na stránkách Oknoplastik máte připraven i podrobný ceník, abyste si mohli sami udělat předběžnou kalkulaci, nebo kontaktujte ještě dnes jejich obchodního zástupce.