Samolepky na stěnu, se kterými si vyhrajete

Klasickým samolepkám na stěny bylo věnováno již mnoho článků. Avšak stejně jako vznikají nové moderní trendy v jiných oblastech, i zde se výrobcům podařilo nabízené produkty ještě zdokonalit. Zajímá vás, jak dosáhli toho, že je možné si se samolepkami na stěnu hrát? Pak čtěte dále a dozví se jak na to.

samolepky
Zdroj: home-designing.com

Stačí nalepit a hra může začít

Pokud si vaše děti rády hrají s auty, bude pro ně skvělým dárkem nástěnná samolepka a motivem silnice, po které skutečně mohou se svými autíčky jezdit. Pak už stačí jen dokoupit samolepky dalšího příslušenství a vaše stěna se rázem promění v závodní dráhu. Samolepky můžete ale také sehnat s motivy postaviček z počítačových her. Ty většinou bývají prodávány i s několika doplňky ze stejné hry, které můžete na stěnu libovolně umístit a vytvořit si tak své vlastní herní prostředí.

samolepky

Pro děti i dospělé

Hravé samolepky na stěnu ale nejsou určeny jen pro děti. na své si přijdou i rodiče, kteří milují křížovky a obzvlášť takzvané osmisměrky. I ty si totiž mohou se samolepkami na stěnu zahrát. Stačí nalepit hrací pole a pomocí fólie značit slova nalezená v textu. Nabídka samolepek na stěnu, se kterými se zaručeně nudit nebude je velmi pestrá a nadcházející Vánoce vám budou skvělou motivací pro zakoupení některé z nich. Potěšte své děti nebo kolegy v práci nápaditými samolepkami.

samolepky

samolepky

samolepky

samolepky

samolepky

samolepky

samolepky

samolepky
Zdroj: home-designing.com