Palmy a pokojové fontány jsou moderní výzdoba do interiérů

Originalita a vkus jdou ruku v ruce s moderními dekoračními doplňky, které se skvěle hodí do každé domácnosti. Opravdovou specialitou jsou pak umělé rostliny, které se skvěle vyjímají v jakékoliv místnosti včetně ložnice, kde vás nebudou obtěžovat produkcí oxidu uhličitého.

květiny
Zdroj, foto: homeklondike.com

Umělé květiny jsou samozřejmě vhodné i do venkovních prostor. Zde si ale dávejte dobrý pozor na výběr druhů, abyste nevytvořili na své zahradě nebo terase nepřirozený dojem. Součástí dekorace umělých rostlin jsou také moderní květináče, které celou snahu završují.

Umělé trávy využijete doma i na zahradě

U zahradních jezírek se skvěle vyjímají umělé trávy, které vám nezaberou žádný čas a přitom budou stále vypadat skvěle. Samozřejmě je můžete umístit také přímo do jezírka, jelikož jim ve vodě nehrozí žádné nebezpečí. Speciální umělé trávy jsou určené rovněž do domácností, kdy se umisťují jak do květináčů, tak i do průhledných skleněných váz a vytvářejí opravdu jedinečný dojem. Některé trávy mohou být i zbarvené v různých odstínech a poskytnout vám tak mnohem širší pole využití.

Exotické umělé palmy jsou nejoblíbenější bytovou dekorací

Pokud ale máte raději exotiku a vyžíváte se ve speciálních dekoracích, které vaši domácnost odliší od těch ostatních, určitě vás zaujmou umělé palmy, které jsou hlavní doménou obývacích pokojů, hal i teras. Pro venkovní prostory si můžete vybrat vyšší druhy palem, které lépe vyniknou. Součástí některých druhů je také umělé ovoce, které vašim sousedům doslova vytře zrak. Díky exotickému nádechu jsou palmy ideální výzdoba do interiérů i exteriérů.

Pokojové fontány pomohou zvlhčit vzduch v domácnosti

Do venkovních prostor lze umístit celou řadu dekoračních doplňků. Výjimkou nejsou ani různé sochy, koupátka pro ptáky nebo fontány. Pokud vás právě fontány zaujaly pro své dokonalé tvary a zvuk zurčící vody, ale nemáte pro ně na zahradě místo, pořiďte si pokojové fontány, které jsou krom dokonalého dekoračního dojmu také velmi užitečné. Po celou dobu svého provozu totiž zvlhčují vzduch a vytvářejí zdroj relaxace a harmonie. Pokojové fontány navíc nabízejí celou řadu různých tvarů, které vás doslova učarují.