Kreativní kalendář nejen do vaší pracovny

Málokdo se v dnešní době obejde bez kalendáře, díky kterému má jasný přehled o tom, kdy jej co v čeká. I když se do popředí stále tlačí kalendáře elektronické, najdou se mezi námi tací, kteří stále dávají přednost tradiční papírové metodě. A není se ani čemu divit. Však se sami můžete v tomto příspěvku přesvědčit o tom, že papírové kalendáře mají stále své jedinečné kouzlo.

kalendář
Zdroj: decoist.com

Vyrobte si svůj kalendář

Pokud přemýšlíte o tom, co vaší stěně nebo nástěnce v kanceláři chybí, pak je to jistě atraktivní kalendář, který by kromě praktické funkce plnil i funkci dekorační. Co je ale milým bonusem navíc, je možnost si takový kalendář vyrobit sami. Většinou stačí si vytisknout z internetu šablonu, se kterou budete dále pracovat. Už jen výběr šablony vám jistě zabere značnou dobu, protože existuje nepřeberné množství druhů kalendářů, které si takto můžete zpracovat. Pak už je to jen zcela na vás a vaší fantazii, jak si kalendář dále přizpůsobíte.

kalendář

Kreativní kalendáře

Čím více do výroby kalendáře zapojíte sebe, tím pochopitelně lépe. Sedět vám musí po všech stránkách, takže kromě designu musí být i přehledný. Rozhodně kalendáře nejsou ale jen kusem papíru. Nabrat mohou mnoho podob, jak se můžete přesvědčit sami na fotografiích v tomto článku. Třeba mezi nimi najdete kalendář, který budete chtít také. Pak vám nic nebrání v tom pustit se jeho tvorby.

kalendář

kalendář

kalendář

kalendář

kalendář

kalendář
Zdroj: decoist.com