Nízkoenergetické domy v prvotřídním designu

Jestliže zrovna přemýšlíte o stavbě vlastního bydlení, jste na správné adrese. Právě dnes se budeme věnovat těm nejvýhodnějším variantám bydlení. Lidé dnes mají na své bydlení základní požadavky – mělo by být levné, prostorné a moderní.

referenční foto
Foto: stavex.cz

Myslíte si, že levné bydlení je dnes již nemožné? Kdepak, opak je pravdou. Dopředu si však musíte spočítat, jak se vám bydlení vyplatí. Nízkoenergetické domy vám totiž velkou část investice vrátí – tím, že neutratíte tolik peněz z rodinného rozpočtu za energie, jejichž cena každým rokem stoupá. Postupně tak získáte velkou část svých prostředků zpět a budete je moci využít k jiným účelům.

referenční foto

Nízkoenergetický dům je definován českou legislativou a musí splňovat řadu kritérií. Vy tak máte jistotu, že pro provoz vašeho bydlení nespotřebujete tolik energie jako dříve. Dokonce se vám i zkrátí topná sezóna. Nízkoenergetický dům je sám o sobě velice výhodný. Pokud chcete šetřit ještě více, můžete jej doplnit například moderním tepelným čerpadlem pro vytápění a ohřev vody. Jaká je vaše představa nízkoenergetického domu? Na první pohled jej nerozeznáte od ostatních. Nízkoenergeticky můžete postavit také moderní dřevostavbu, mezi jejíž hlavní výhody patří rychlá výstavba a nízká pořizovací cena. Nízkoenergetická dřevostavba je snem každé, kdo touží po levném vlastním bydlení v domě.

referenční foto

Je ve vaší představě komfortní prostorný rodinný dům, který má jedinečný design? V tom případě se obraťte na stavební společnost Stavex. Ta se specializuje právě na nízkoenergetické dřevostavby. Vy si z jejich katalogu můžete vybrat z desítek předem navržených krásných rodinných domků s různými dispozicemi. Všechna navržená řešení jsou samozřejmě k jednání. Prohlédněte si návrhy na internetové adrese www.stavex.cz. Stavební společnost Stavex vám postaví vaši vysněnou dřevostavbu kdekoli po celé České republice.

referenční foto
Foto: stavex.cz