Táta na plný úvazek

Pánové, jste na mateřské dovolené? Pak jste tátou na plný úvazek a musíte se postarat o mnoho věcí spojených s péčí o vaše dítko. Máte pocit, že je toho na vás moc a nevíte si rady? Nezoufejte, určitě v tom nejste sami. Tatínků na mateřských dovolených přibývá a zkušenosti si můžete snadno předávat. Nebojte se, zvládli to jiní, zvládnete to i vy!

táta na mateřské
Zdroj, foto: MARKOS HIONOS – M.G .HIONOS Photography

Chlapský problém – kojení

Tátové zvládnou plnohodnotně všechno stejně jako mámy. Brzy si poradí s nutným a unavujícím vstáváním, s neduhy dětí i přebalováním. Jediné, na co jsou krátcí, je kojení. V dnešní době už to ale neznamená problém. I další věci spojené s vývinem a růstem dětí tátové na mateřských zvládnou. Zřejmě velmi dobrou pomocí jsou internetové portály určené mužům na mateřské dovolené. Informace a zkušenosti jiných tatínků se nikdy neztratí. A tak by neměl být problém zvládnout nemoci, lékařské prohlídky, koupání, krmení, oblékání a hraní her rozvíjející osobnost a dovedností dětí.

Inspirujte se!

Na oblíbených stránkách www.tatanamaterske.cz také najdete tipy například na originální vybavení pokojíčků, zabezpečení počítačů nebo výběr vhodného kola. Inspirovat se můžete i nápady na výlety a chystané akce. Radost uděláte nejen dětem, ale i sobě. Jste to právě vy, kdo každý den bude pozorovat pokroky a nové dovednosti dítka a budete to vy, kdo uslyší první slůvka a uvidí první krůčky. Tátové na mateřské, buďte na sebe hrdí!

Náš tip: hledáte nejlepší mateřské školy ve vašem okolí? Více informací naleznete zde.