Studentský hotel v Amsterodamu

Někteří si budou představovat místo plné oslav, každodenních párty a umístění nedaleko známé Red Light District (“uličky lásky”), ale musíme vás vyvést z omylu. Nahlédněte!

Students hotel Amsterodam
Zdroj: thestudenthotel.com

Studentský hotel

Pokud se pozastavíme na samotným názvem, v Čechách si něco podobného amsterodamské realitě pravděpodobně nedokážeme vybavit. Pražským se budou nejčastěji vybavovat před očima strahovské koleje, které jsou přes 30 let rekonstrukcemi nepolíbené, což u nás není vzácnou výjimkou.

Nabídka pokojů

Amsterodamský hotelový komplex dotavený a otevřený v srpnu 2013 čítá více než 700 pokojů. Nachází se zhruba 10 minut od samotného srdce města, je luxusním místem pro studenský život. V hotelu si můžete vybrat ze 6 kategorií, kde nejnižší kategorií je pokoj o rozloze 12m2, 90cm postelí, sprchou a sdílenou kuchyní. Ceny startují na €595 (zhruba 15.000,-Kč) za měsíc. Rozhodnete-li se pro naprostou špičku, kterou hotel disponuje, budete mít pokoj s rozlohou 21m2, 160cm širokou postelí, vanou a vlastní kuchyní. To vše začíná na ceně €850 (bezmála 22.000,-Kč) za měsíc.

K dispozici je: hotelová posilovna, kulečníky, knihovna, nespočet odpočinkových míst, restaurace a jízdní kola, která slouží k prolomení délkových bariér v dopravě po městě. Navíc je možné v hotelu doobjednání služeb jako je například úklid pokoje.

Co může být pro Čechy paradoxem je fakt, že jak nejlevnější tak nejdražší kategorie ubytování jsou do jednoho pokoje zarezervované.

hotel pro studenty

studentský hotel

studentský hotel

studentský hotel

studentský hotel

studentský hotel

studentský hotel

Ceník:

ceník hotelu
Zdroj: thestudenthotel.com