Skladujte své oblečení chytře

Asi každý z nás už se někdy setkal s problémem při ukládání oblečení a obuvi. Ať už byl příčinou nedostatek volného místa nebo špatná organizace stávajícího šatníku, oba dva problémy jsou řešitelné a my vám dnes prozradíme, jak na to. Stačí si rozložení šatníku dobře promyslet a začít jednat.

island-in-closet
Zdroj: freshome.com

Navrhujeme šatník

Při návrhu šatníku budete ze všeho nejdříve potřebovat znát, jaké množství oděvů a bot bude třeba v něm uložit. Zamyslete se také nad tím, jakého druhu vaše oblečení je. Pokud například nosíte saka a kabáty, budete potřebovat více prostoru pro zavěšení na speciální ramínka. Stejně postupujte i při návrhu uložení svých bot. Jestliže budete potřebovat uložení pro vysoké boty, přijde vám vhod i takový prostor. Naopak pokud máte mnohem více nízkých bot, můžete tak ušetřit další místo. Své místo budou potřebovat také vaše doplňky, jako jsou pokrývky hlavy, deštníky, opasky a podobně.

closet-vanity

Jak ukládat oděvy do šatníku

Možná si říkáte, že je lhostejné, jakým způsobem budete jednotlivé kusy oblečení do úložného prostoru ukládat, ale opak je pravdou. Naopak správný způsob skladování je velmi důležitý u z toho důvodu, abyste měli přehled o tom, co kde máte. Oblečení proto skládejte podle příležitostí, na které jsou vhodné. Měly by vám tak vzniknou sekce například pro sportovní oblečení, společenské a podobně. V takto upraveném šatníku už skutečně nebudete muset nic složitě vyhledávat.

art-of-display-shoes closet-ladder-21 white-masculine-closet super-organized-closet sexy-closet aisle-walk-in-ladder
Zdroj: freshome.com