Sauna není jen dřevěná potírna

Dobám, kdy se pod pojmem sauna ukrývala jen jakási dřevěná místnůstka, už dávno odzvonilo. S dobou pokročily nejen technologie výroby moderním saun, ale také jejich vybavenost a komfort. Dnes si prozradíme, jaké typy saun si můžete pořídit domů a co vše je možné do nich zakomponovat.

sauna
Foto: saunahouse.cz – Espoo Cavalir

Jak vypadají současné sauny

Ačkoliv dřevěný základ si tradiční sauny zachovaly dodnes, jejich celková koncepce je výrazně vyvinutější. Dnešní sauny mohou například disponovat i luxusní světelnou terapií, díky které se během saunování můžete dívat na hvězdné nebe. Výjimkou nejsou ani zabudované audiosystémy, které vám do sauny budou pouštět příjemnou relaxační hudbu. Stejně tak je postupně odbourávám mýtus dřevěných stěn celé sauny. Dřevo postupně nahrazují luxusní prosklené stěny, které celé sauně dodávají na atraktivnosti. Tu můžete ještě vyzdvihnout správnou volbou interní lavice. Vyberte si z pestré nabídky takový design a materiál, které vám nejlépe pasují do vašeho interiéru. Pokud si nebudete vědět s výběrem rady, neváhejte a obraťte se na odborníky, kteří vám pomohou s plánováním celé sauny tak, abyste byli maximálně spokojeni. Pořídit si můžete nejen saunu na míru, ale i typizovanou, která je vhodná obzvlášť pro ty, kteří si nechtějí lámat hlavu s plánováním jednotlivých komponent.

sauna
Foto: saunahouse.cz – Espoo Grand

Prostor pro odpočinek

Naučte se chápat saunu jako relaxační zónu, ve které můžete uvolnit celé své tělo a nechat je příjemně zregenerovat. Pravidelné saunování se tak pro vás stane požitkem, který si rádi vychutnáte znovu a znovu. Dopřejte si potřebný komfort a vyberte si designově dokonalou saunu podle svých představ. Líbí se vám atraktivně vyhlížející kamenné obložení stěn? Není nic snazšího, než si je pořídit i do vlastní sauny. V kombinaci s kvalitními materiály a moderním vybavením vznikne naprosto jedinečná sauna, do které se budete vždy rádi vracet. Saunu byste měli navštěvovat alespoň jednou týdně, abyste tak dosáhli patřičného účinku na váš organismus.

null

Kde design hraje prim

Milujete design a rádi máte atraktivní výrobky, které zaujmou na první pohled? V oblasti saun to rozhodně není žádný problém. Vyberte si například některou z luxusních typizovaných saun značky Espoo nebo sauny na míru, kde máte velké množství různých variant provedení, které můžete libovolně kombinovat. Skvělý design a moderní provedení jsou samozřejmostí, jenž se dostane každému zákazníkovi. Chcete jím být i vy? Obraťte se na společnost Saunahouse, kde rozumí přání zákazníka a pomohou vám zvolit tu nejoptimálnější variantu pro váš interiér. Nebojte se zeptat zkušených odborníků, kteří dobře ví, která sauna pro vás bude tou nejlepší. Vychutnejte si příjemné saunování i v teple svého domova.