Pryč s nudnými obrazy, pořiďte si vlastní ze svých fotografií

Nemůže najít vhodný obraz na stěnu v obývacím pokoji? Chcete mít nad postelí v ložnici nějaký originální obrázek, který by nebyl tak úplně tradiční? Pak prolistujte svá fotoalba a vyberte snímky, ze kterých si můžete nechat vyhotovit fototapetu.

fototapeta
Zdroj: home-designing.com

Mějte příjemné vzpomínky stále na očích

Nejčastěji se můžete setkat s fototapetami vytvořenými ze snímků z dovolené. Při pohledu na ně si tak vždy připomenete, jak jste si loni v létě užívali na pláži nebo jak jste pokořili další horský vrchol. Dalším častým motivem fototapet jsou rodinné portréty. Ozdobu vašemu interiéru jistě udělají fotky dětí i skupinové fotografie z rodinných oslav. Ty vypadají obzvlášť skvěle v černobílém provedení, což vám pak usnadní jejich případné umístnění, jelikož tyto neutrální barvy lze kombinovat s mnoha designovými prvky.

Fotoobraz je skvělý dárek

Nenechávejte si však fotoobrazy jen pro sebe. Obdarovat například zvětšená fototapeta vnoučat můžete i prarodiče, kterým tento dar udělá jistě velkou radost. Do kanceláře pro změnu přineste uvolněnou atmosféru díky fototapetám zobrazujícím přírodu či různá historicky zajímavá místa. Fototapety nejsou jen zajímavým trendem, ale především výborným doplňkem do vaší domácnosti. Jejich velikost můžete přizpůsobit konkrétním parametrům, abyste měli jistotu, že fototapeta do interiéru skutečně dobře zapadne.

fototapeta v koupelně

fototapeta v pracovně

fototapeta v ložnici

fototapeta v kuchyni

fototapeta

fototapeta v koupelně

fototapeta

Zdroj: home-designing.com