Pozvánka na přednášky sdružení suché výstavby ČR.

Sdružení – Cech suché výstavby Česká republika má hned několik událostí, které jsou přístupné jak veřejnosti, tak stavebním firmám, pojďme si je přiblížit.


V první řadě je důležité představit si členy sdružení, které se skládá z 7 výrobců, 93 montážních firem, 5 prodejců, 4 výrobci komponentů a 12 středních škol. Mezi nimi jsou například společnosti: KNAUF, DEMOS s.r.o., Prima Kladno s.r.o., Promat s.r.o. a mnoho dalších. Součástí CECHU není jenom informovat veřejnost a investory, ale také dohlížet na kvalitu suchých výstav. Pokud vás zajímá, které společnosti spadaní do CECHU najdete zde.

Z historie

Mezi první úspěšné události se zapsal seminář pro projektanty, který se konal 13. 6. 2006. Na této přednášce bylo hlavním tématem suchá výstavba a ochrana proti požárům. Tento projekt nebyl jediným, který slavil úspěch. Častým školením ja například přednáška zaměřující se na technologie montáže konstrukcí. Přednášky probíhají po několika městech. Mezi tyto města patří například Brno, Frýdek – Místek, Písek, Most nebo Praha. Je jen na vás, které město je pro vás nejblíže. Další událostí, která se konala, byla konference dovoz pracovních sil. Veškeré akce, které proběhly nebo ty, které se chystají naleznete zde: kalendáři akcí.