Originální produkty od českých designérů

Deelive design store je největší pražský obchod s českým designem, který prezentuje tvorbu 120 českých designérů. V nabídce naleznete výjimečné produkty ze současného českého designu, například šperky, módu, sklo, porcelán, dekorace a ostatní interiérové vybavení. Vše je originální řemeslná výroba s osobitým rukopisem jednotlivých designerů. Obchod nabízí na velkorysé ploše v unikátním prostoru na Smetanově nábřeží v Praze v budově SmetanaQ na 2 500 produktů skladem.

Deelive design store poskytuje prostor také zajímavým knihám pro dospělé i děti, diářům, pohlednicím či dřevěným hračkám. V nabídce máme díla za pár korun i za desítky tisíc. Někdy se stává, že se lidé přijdou podívat na dílo, nechají ho na sebe působit a vytvoří si k němu vztah. Za pár hodin se vrátí nebo si vybraný produkt objednají na e-shopu www.deelive.cz.

Náš tým dokáže také připravit na míru zážitkový event od konceptu, programu, cateringu až po tematickou produkci. Zároveň nabízíme zajímavé místo pro setkání klientů v prostorách našeho obchodu a zajištění designových dárků pro klienty.

Otevírací doba:
Po-So 10-19, Ne 10-18

Kontaktní informace:
www.deelive.cz
E-mail: [email protected]
Telefon: +420 222 263 526
FB: @deelivedesign
IG: deelive_design

Fotogalerie Deelive design store