Nový web o architektuře a stavebnictví

Hledáte způsoby, jak vylepšit svůj domov, jak zvýšit kvalitu bydlení? Máte před sebou velké a náročné stavební plány? Pak by se vám jistě hodily cenné rady od zkušených odborníků a lidí, kteří jsou v oboru zainteresováni.

nový webZdroj: weandthecolor.com, Nichola Alan Cope

Pomáhat lidem bývá mnohdy celoživotním posláním. Pro tento účel byl vytvořen projekt nesoucí název Stavební komunita, kde se schází lidé z oboru a lidé, kteří portál navštěvují pro získání drahocenných rad, tipů a inspirace. Staňte se členem stavební komunity, přečtěte si zajímavé články, pište dotazy do fóra, diskutujte. To vše je zdarma!

Kdo stránky navštěvuje a jaké jsou její výhody

Web stavebnikomunita.cz je unikátní v tom, že největší část jeho obsahu utváří sami čtenáři. Projektování, urbanismus, stavebnictví, architektura a design, to jsou dost široké problematiky a je snaha o to dát dohromady co nejpestřejší komunitu. Různě zainteresovaní lidé přináší různé úhly pohledu a jedině to udržuje diskuzi živou a zajímavou. Na jedné straně se tak v diskuzi angažují architekti i projektanti. Tito mohou web využívat jako prezentaci své práce a svých idejí. Jinými slovy, tím, že přispívají do diskuzí a dělí se o své poznatky, dělají sobě reklamu. Pozitivní je, že za takovouto reklamu nemusí platit a je to přitom velmi prospěšný a nevtíravý způsob, jak na sebe upozornit. Určitě svůj projekt ochotně svěříte takovému architektovi, kterého dobře znáte, když vám v minulosti v diskuzním fóru několikrát dobře poradil nebo když se prezentoval zajímavými a odbornými postřehy.

Vhodné i pro zástupce stavebních firem

Vedle architektů a projektantů na stránkách figurují i studenti těchto oborů, kteří si na stránkách rozšiřují obzory; dále řemeslníci, konstruktéři, statici a designéři; a velký počet členů tvoří také zástupci jednotlivých stavebních firem. I stavební firmy nachází na stránkách užitek – samozřejmě i jim zde jde o sebeprezentaci, ale zároveň tu mohou získávat kontakty na spolehlivé a precizní spolupracovníky a čerpat informace o tom, jaké jsou zájmy a potřeby potenciálních klientů.

nový web
Zdroj, Foto: gibson-design.com