Moderní byty ve velkých městech

Trendem poslední doby je pořizovat si byty ve velkých městech. Lákavá je tato vyhlídka především pro mladé lidi, kteří se tak snadněji dostanou jak do práce, tak za zábavou. Jak ale takový byt zařídit, aby vypadal prostorně a přitom útulně? Inspirací vám může být náš článek, ve kterém do několika atraktivních městských bytů nahlédneme.
Carmel-Place-1
Zdroj: freshome.com

Zařizujeme městský byt

Všimněte si, že většina městských bytů má bílé stěny. Důvodem je, že bílá barva opticky prostor zvětšuje, takže se jedná o skvělý způsob, jak místnost udělat na první pohled prostornější. Bodem číslo dvě je pořízení nábytku. Vždy se snažte nepořizovat zbytečné komody a skříňky a raději je zkuste nahradit skříněmi vestavěnými, které šetří místo a vypadají navíc o mnoho lépe než řada skříněk různých tvarů a velikostí. Důraz klaďte také na dostatek světla, takže tam, kde nedostačuje denní svit z okna, pořiďte důkladné osvětlení (například na kuchyňskou linku).

moda17

Méně je někdy více

V rámci úspory prostoru neinvestujte do zbytečných lapačů prachu, které se vám po čase většinou stejně přestanou líbit, a budete je chtít nahradit něčím jiným. Čím méně takových věcí v interiéru budete mít, tím lépe se v něm budete cítit. Pořiďte si místo nich raději kvalitní nábytek, pohodlnou sedací soupravu a podobně. I v malém městském bytě se totiž můžete cítit pohodlně a skvěle.

tunrtable cozeflats arthur panoramic
Zdroj: freshome.com