Dock rezidence: Luxusní byty s dokonalým výhledem

Nabídka bytů v našem hlavním městě je skutečně rozmanitá, avšak hledáte-li skutečný luxus a kvalitní bydlení, bude pro vás výběr toho správného sídla poněkud komplikovaný. Není snadné se v nabídce nových bytů vyznat, a proto vám dnes přinášíme doporučení dvou nejen zajímavých, ale především kvalitních developerských projektů.

resident Dock Barrandov
Zdroj: dockrezidence.cz

Za dokonalým výhledem na Barrandov

Prvním projektem, který vám v dnešním příspěvku představíme, jsou nové byty Barrandov Hills. Jejich předností je dokonalý výhled na Prokopské údolí a Kavčí hory. Ačkoliv se tyto byty nacházejí ve městě, jsou obklopeny nádhernou přírodou díky svému šikovnému umístnění ve svahu. Pro bezpečnost budoucích obyvatel Barrandov Hills se byty nachází v uzavřeném areálu, který disponuje recepcí s nepřetržitým provozem a ostrahou areálu, která zajistí klientům skutečně klidný spánek a do areálu nevpustí žádnou nežádoucí osobu. Tyto bytové jednotky zaujmou i rodina s malými dětmi, jelikož v plánu do budoucna jsou zahrnuta i dětská hřiště a relaxační zóny.

Byty si můžete vybrat s dispozicemi 1+kk, až 4+kk. Pro ty nejnáročnější z vás jsou určeny byty 5+kk, které se nachází v nejvyšších patrech Barrandov Hills. Dokoupit si k bytu pochopitelně můžete i předzahrádku, případně i sklepní prostory. Vaše auto najde své místo v podzemní garáži, která se nachází pod každým domem v rámci tohoto bytového projektu.

Způsoby financování nového bytu

Hypotéka Crestyl je jedním z nejvýhodnějších způsobů, jak financovat nový byt. Její výhody spočívají především v nižší úrokové sazbě, možnostech mimořádných splátek a šanci získat hypotéku na 100 % ceny nemovitosti. Volba způsobu financování je pochopitelně jen a jen na vás, avšak zvažte námi doporučované řešení, které se jeví jako jedno z nejlepších.

Vltava v celé své kráse

Chcete-li získat překrásný výhled na řeku Vltavu, můžete využít nabídky bytů na Praze 8 a to v rámci projektu DOCK rezidence. Ve stejných prostorách můžete mít nejen soukromý byt, ale také firemní kancelář. Dopravní dostupnost je v této lokalitě skvělá a to nejen v případě, že se dopravujete autem, ale také tehdy, využíváte-li služeb městské hromadné dopravy. DOCK rezidence nabízí svým obyvatelům nejen romantický pohled na protékající řeku, ale také moderní a luxusní bydlení. Těšit se můžete na dřevěná okna i podlahy či španělskou dlažbu v koupelně. Interiér je kompletně zařízený v duchu moderních trendů a nechybí tedy ani čalouněný nábytek Ligne Roset či jedinečný design obkladů značky Percelanosa.
Samozřejmostí jsou prostory pro parkování aut, balkony a terasy. Ty poskytují prostor k příjemným romantickým večerům s pohledem na tiše plynoucí řeku Vltavu. Pro bezpečnost obyvatel se v areálu nachází také nepřetržitá recepce.

resident Dock Barrandov

resident Dock Barrandov

resident Dock Barrandov

resident Dock Barrandov

resident Dock Barrandov

dock Barrandov foto
Zdroj: dockrezidence.cz