Kvalitní české výrobky mají stále svůj dobré jméno

Chystáte se ve svém bytě či domě na výměnu oken? Hlídáte důsledně kvalitu? Preferujete solidní české výrobky? Pak mám pro vás jeden zajímavý tip. V České republice existuje certifikát, který se jmenuje Zaručeně česká okna a garantuje původ zboží.

Certifikátem Zaručeně česká okna se mohou prokazovat pouze ti výrobci, kteří skutečně vyrábějí okna a dveře v České republice a prodejci, kteří tyto tuzemské produkty prodávají. S certifikátem Zaručeně česká okna máte jistotu, že se nespletete.

Jak poznáte držitele certifikátu?

V České republice je již 557 výrobců či dodavatelů, kteří se mohou pochlubit certifikátem Zaručeně česká okna. Poznáte je podle certifikátu, kde mají vyplněné své IČO. Certifikované firmy mohou také používat speciální certifikační razítko. Jedním z držitelů certifikátu je i společnost Oknoplastik , která se výrobou plastových oken a dveří zabývá více než 15 let.

 

Kvalita plastových oken Oknoplastik není však deklarována pouze certifikátem Zaručeně česká okna. Fakt, že svým výrobkům stoprocentně věří, je deklarován prodlouženou zárukou. Standardní 10letou záruku, při dodržování pravidelných servisních prohlídek, prodloužila společnost Oknoplastik s klidným svědomím na neuvěřitelných 40 let . Ano, slyšíte správně ČTYŘICET LET.

Proklikejte se širokou nabídkou Oknoplastik!

Oknoplastik, jak by název firmy napovídal, nejsou jen plastová okna a dveře. V nabídce nejdete i dřevěná okna, hliníková okna nebo okna dřevohliníková. Společnost Oknoplastik se také specializuje na výrobu dveří. V nabídce firmy naleznete kvalitní interiérové dveře , exteriérové dveře, dveře na balkon nebo i garážová vrata. K zajímavostem patří také výroba foukané izolace, jež se aplikuje foukáním hadicí přímo do konstrukce staveb.
Jestli vás zaujaly výrobky společnosti Oknoplastik, proklikejte se na jejich stránky. Zde naleznete kompletní nabídku. Na stránkách Oknoplastik máte připraven i podrobný ceník, abyste si mohli sami udělat předběžnou kalkulaci , nebo kontaktujte ještě dnes jejich obchodního zástupce.