Kalendář nebo diář jako vánoční dárek

Blíží se Vánoce a hned po nich Nový rok s novými začátky a předsevzetími. Přemýšlíme, čím obdarovat známé, zaměstnance nebo klienty. Takovou klasikou, která neurazí a může i nadchnout, je vkusný kalendář nebo diář. Mezi svátky nebo na začátku plánujeme své pracovní úkoly, dovolenou, narozeniny a svátky a další důležitá data.

Dárky pro zaměstnance a klienty

Dobrým zvykem ve velkých i malých firmách je obdarování zaměstnanců a klientů. Mezi nejčastější volby dárků patří reklamní nástěnné kalendáře nebo diáře s logem firmy. Firemní kalendáře a diáře je možné nechat vyrobit na zakázku. Pokud uvažujete o této možnosti, je nejvyšší čas.

Dárky pro blízké

Pro nejlepší kamarádku, bratra, který hodně cestuje nebo přítele vybereme z těch kvalitnějších značkových tematicky zaměřených diářů. Vypadají reprezentativně, mají spoustu prostoru na tvoření, plánování a rozvíjení nápadů. Menší levnější, ale pěkný zápisník potěší kolegyni nebo známého, se kterým si občas vypijeme kávu.

Diář jak dárek pro sebe

Nejlepší a nejkrásnější diář si vybereme sami pro sebe. Víme nejlíp, jaký design se nám líbí, jaké uspořádání nám vyhovuje pro plánování úkolů, volného času, projektů, kam nás baví zapisovat svoje denní radosti a úspěchy. Malý notýsek do kapsy či kabelky, větší diář nebo stojací kalendář bez obrázků na stůl. Na výběr jsou desítky typů, různé velikosti a stovky designů.

Správný diář pro nezapomenutelný rok

S diářem, který vás bude bavit, zažijete rok, v němž si splníte své sny, posunete se v kariéře, zažijete báječné chvíle s blízkými, naplánujete si úžasnou dovolenou. Měl by mít přesně tolik stránek a sloupců, aby se do něj všechno vešlo. Až si ho budete na konci roku pročítat, budete na sebe pyšní, co všechno jste dokázali a prožili. Bez diáře byste určitě na spoustu věcí zapomněli.