Dětské samolepky na zeď

Čekáte miminko, máte nádhernou postýlku s nebesy, kočárek se spoustou vymožeností, krásné košilky, dupačky a velkou zásobou plen, ale stále přemýšlíte nad tím, jak miminku zkrášlit jeho pokojíček? Máme pro Vás tip!

fototapeta na zeď
Zdroj: www.isamolepkynazed.cz

Samolepky na zeď

Určitě vás potěší možnost vylepit do pokojíčku vaší budoucí ratolesti postavičky z večerníčku, nebe plné hvězd, mořský svět, safari, zvířátka z farmy či jiné obrázky. Dětské samolepicí dekorace dokáží nejen udělat radost, ale i motivují vaše miminko a formují jeho první dojmy. Dokážete jednoduše pomocí samolepek na zeď dětských vytvořit nový svět miminku, který byste mu rádi ukázali. Můžete jej od prvních dnů motivovat k lásce k přírodě, zvířatům či jiným vámi oblíbeným zájmům. Nebo jim radši od prvních dnů chcete ukázat obrázky krtečka, mořských živočichů, květin, stromů? Váš budoucí syn možná ocení sérii obrázků dopravních prostředků. Dcera zase raději Barbie? Nebo chcete aby pokojíček vašeho dítěte byl originální a opravdu dětský. Zkuste vylepit na zeď strom s ptáčky, hrající si koťata, cirkus. Nápady jsou jen na vaši fantazii a na tom, co byste svému miminku chtěli věnovat už od jeho prvních dnů.

Čekáte holčičku nebo kluka?

Mezi dětské samolepicí dekorace na zeď inspirují jak vás, tak i Vaše miminko se bude moci cítit v pokoji příjemně díky obrázkům na stěnách. Můžete kombinovat samolepky na zeď dětské a vybrat základní motiv pokoje se samolepícím metrem, plným obrázků autíček, pohádkových postaviček či zvířátek z farmy nebo safari. I když vašim cílem bude jen dobarvit a oživit budoucí dětský pokojíček, určitě budete vybírat náměty, které jsou vašemu srdci nejbližší a které byste rádi viděli v budoucích zájmech vašeho dítěte. Vaše miminko bude vyrůstat v láskyplném prostředí vašich náručí a současně usínat pod hvězdnou oblohou, mezi zvířátky nebo pod rozkvetlým stromem či na louce plné květů. Toto už zůstává na vás, milujících rodičích.