Bydlení v Praze může být skutečně zajímavé

To, že je život v Praze skutečně zajímavý a neopakovatelný dokazuje také řada nových stavebních projektů, které nabízejí komfort, design a prostor v atraktivních lokalitách hlavního města Prahy.

interiér bytu
Zdroj, foto: britska-ctvrt.cz, Britská čtvrť od FINEP

Není jednoduché vyznat se ve všech nabídkách, které navíc postupně přibývají. Jestliže ovšem patříte mezi náročné zákazníky a očekáváte za své peníze jen to nejlepší, jistě si zamilujete projekt Britská čtvrť, která patří do stavebních projektů Prahy 5.

Nové byty z projektu Britská čtvrt nabízejí komfort a luxus

V rámci projektu Britská čtvrť vznikly vysoce komfortní byty Praha 5, které směle konkurují všem dosavadním moderním pražským stavbám. V současné době již existuje dokonce pátá etapa s výstavbou těchto tematických domů a jejich prodej je tak rychlý, že je většina bytů rozprodána ještě před dokončením stavby.

Obliba těchto bytů v Praze spočívá ve vysokém komfortu prostoru a částečného vybavení. Při stavbě je dbáno na všechny detaily, včetně výhledu z okna a parkovacího místa. Těžko se můžete v rámci Prahy zabydlet lépe. Tyto nové byty v Praze jsou proto určené těm nejnáročnějším zákazníkům a klientům, kteří shánějí v Praze nové bydlení.

V rámci tohoto rozsáhlého projektu mají ovšem klienti na výběr ze všech možných druhů bytového prostoru podle aktuální potřeby. Můžete si tedy vybrat byt 1+kk ale i 4+kk. I ty nejmenší byty ovšem dodržují pravidlo dostatečného prostoru a komfortního bydlení.

byty od finep
Zdroj, foto: thermica.cz, Britská čtvrť od FINEP

Pořiďte si luxusní byty v Praze s výhodnou lokalitou

Důvod, proč se stále více lidí stěhuje do Prahy je jednoduchý. Tím hlavním důvodem je především lokalita, která umožňuje nejen velké množství pracovních možností, kterých je prozatím v Praze dostatek, ale i společenské vyžití díky řadě klubů, sportovních center a kulturních míst.

Kdo by si myslel, že život v Praze znamená být obklopen pouze stavbami a betonem je na velkém omylu. Právě nové byty na prodej Praha 5 se zaměřily na lokalitu v obklopení zelení. Máte zde tedy na dosah také hřiště, park a řadu sportovních lokalit, kde se můžete vyžít sami i s celou rodinou.

byty od finep
Zdroj, foto: druzstevnibyty-stodulky.cz

Výběr bytů v Praze je široký, ale nijak složitý

Pokud se rozhodnete přestěhovat do Prahy, rozhodně trvejte na svých požadavcích. Byty jsou totiž nyní dostupné ve všech provedeních a to i při zachování komfortu, prostoru a atraktivního designu architektury.

Vyšší kvalita bydlení logicky ovlivňuje také jeho cenu, ale ani s financováním si nemusíte v dnešní době lámat hlavu. Existuje celá řada možností, jak získat peníze na moderní byty v Praze, aniž byste se museli cítit znevýhodněni nebo slevovat ze svých nároků. Bydlení si totiž pořizujete většinou na celý život a nové byty v Praze jsou po všech stránkách nejvýhodnější lokalitou.