Americká hypotéka bez registru

ilustrační foto: Freepik.com – lifeforstock

Pod názvem americká hypotéka bez registru se v posledních letech u naší společnosti běžně vyskytuje podnikatelský úvěr. Mnoho klientů stále hledá hypotéky, u kterých by se poskytovatel úvěru nedíval do záznamů, to ale v dnešní době není možné. Registry se kontrolují vždy. Nejde o to, abychom vás potopili, ale snažíme se vám tímto způsobem pomoci. Věřte, že nejsme bankami, takže i přesto, že máte záznam, můžete u nás úplně normálně úvěr uzavřít. Své peníze získáte, není se dopředu čeho obávat.

V čem se lišíme?

Banky a nebankovní společnosti mají mnoho společného, ale také mnoho rozdílného. Základní charakteristickou vlastností je odlišné nahlížíme na registry dlužníků. Zatímco v bance byste za takovýchto okolností nikdy žádnou půjčku ani úvěr nezískali, nebankovní čili soukromé společnosti jsou daleko tolerantnější. Naše mírnější pravidla umožňují mnohým klientům, aby vůbec dosáhli na úvěr nebo aby získali peníze i v případě, že mají záznam. Moc dobře víme, jaké to je, když jednou klopýtnete a věřte, že záznam můžete získat opravdu velice snadno, stačí jedna opožděná splátka, nezaplacená faktura, úhrada po splatnosti a už jste na černé listině a půjčku v bance nezískáte. S naší společností je to však jiné, protože my záznamy tolerujeme. Pokud byste záznam neměli, pak dokonce můžete získat i nižší procento úrokové míry. To samé platí i v případě nízkých příjmů nebo nízkého daňového přiznání podnikatelů. Využijte našich výhod a sjednejte si úvěr, který vám bude pasovat na míru. Na rozdíl od bankovních společností naše soukromá společnost toleruje nízké příjmy i záznamy, a navíc poskytuje stejně výhodné úrokové sazby, jaké znáte z běžných bank.

Podobná je také americká hypotéka bez dokládání příjmů. Taktéž se jedná o typ podnikatelského úvěru. V tomto případě opět slovíčka bez dokládání příjmů neznamenají, že byste nedokládali příjem, pouze je zde velká tolerance. Tolerují se jak nízké příjmy, tak v případě podnikatelů i nízká daňová přiznání.