Velikonoce s elegancí a stylem

Období Velikonoc pro mnohé z nás znamená atraktivní jarní dekorace, se kterými si můžeme vyhrát ve svém interiéru. Jaké barvy jsou pro toto roční období typické, a jaké dekorace budou právě letos o Velikonocích nejvíce populární, vám prozradíme v našem příspěvku.RA Grani

velikonoce
Zdroj: decoist.com

Ačkoliv počasí si s námi mnohdy pěkně zahrává, tradiční jarní atmosféru si můžeme vyrobit sami a to i v interiéru. Stačit nám k tomu bude několik dekorací, které k Velikonocím odjakživa patří. Kromě veselých hravých motivů jako je zajíček a kuřátko, můžeme zapojit i vajíčka, která poslouží jako skvělá dekorace. Nezapomeňte je ale obarvit, aby vypadaly ještě veseleji. Pro jaké barvy se rozhodnout? Nejoblíbenější budou patrně barvy zelená a žlutá, které nám připomínají jarní měsíce, během kterých vše kvete. Doplnit k nim můžeme barvu červenou a bílou. Uvedené odstíny je možné různě kombinovat nejlépe v pastelovém provedení, které je vhodné skutečně do každého interiéru.

velikonoce

Velikonoční svátky jsou spojeny i s pestrými květinami. Pokud ještě vaše zahrádka nenabízí květiny, které byste si mohli dát do vázy, neváhejte si nějaké zakoupit. Vhodné jsou zejména tulipány, které můžete sehnat ve více barvách a libovolně je kombinovat a ladit se zbylými dekoracemi. Letošním trendem je barevné nádobí, díky kterému velikonoční stůl snadno oživíte.

velikonoce

velikonoce

velikonoce

velikonoce

velikonoce

velikonoce

velikonoce

velikonoce
Zdroj: decoist.com