Pokoj pro fanoušky Hvězdných válek

Hvězdné války jsou oblíbenou vesmírnou sérií, která si získala tisíce fanoušků po celém světě. Ti si mnohdy kupují různé sběratelské předměty, které jim pak zdobí jejich pokoje. Někteří jsou však mnohem radikálnější a fenoménu Hvězdných válek přizpůsobují rovnou celý interiér. Podívejte se, jak skvěle se jim to může někdy podařit.http://ceoec.ru/

hvězdné války
Zdroj: home-designing.com

Možná to začalo jednou figurkou ve tvaru konkrétní postavičky ze série filmů o Hvězdných válkách, možná rovnou někteří majitelé těchto dokonale vybavených pokojů přešli k náročnému plánování jak místnost co nejvíce přiblížit svým oblíbeným filmům. Většinu takovým pokojů spojuje dominantní modrá a bílá barva. Chybět nesmí ani kvalitní podsvícení vystavených figurek a modelů kosmických lodí. Celková atmosféra musí ladit do toho nejmenšího detailu.

hvězdné války

Pokud i vy patříte mezi fanoušky Hvězdných válek, pak vás při čtení tohoto článku jistě napadlo, jaké by to asi bylo jeden z takových pokojů vlastnit. Nic vám nebrání v tom začít malými doplňky a postupně svoji sbírku rozšiřovat, až dospějete do podobné fáze. Stačit bude několik poliček na filmové postavičky a modely, velký nástěnný plakát nebo obraz s motivem z filmu a atraktivní podsvícení, které navodí atmosféru, že se právě také nacházíte na jedné z vystavených kosmických lodí.

hvězdné války

hvězdné války

hvězdné války

hvězdné války

hvězdné války

hvězdné války

hvězdné války

hvězdné války
Zdroj: home-designing.com