Hra o trůny u vás doma

Populární knižní sérii a nyní už i seriál Hru o trůny jistě znáte. Možná ale nevíte, že si můžete pořídit jedinečné kousky z tohoto fenoménu, které si můžete doma vystavit. Pokud patříte mezi fanoušky, pak by vám tento článek rozhodně neměl uniknout.

hra o trůny
Zdroj: home-designing.com

Dekorace, které potěší nejen fanoušky

Pochopitelně pokud sledujete tento seriál nebo čtete stejnojmennou sérii knih, pak pro vás uvedené předměty budou mít mnohem větší cenu, ale pravdou je, že se tyto jedinečné kousky budou líbit snad každému. Jsou totiž něčím neobvyklým, co zaujme v interiéru na první pohled. Pokud tedy chcete mít něco takového doma, jen do toho. K dostání je celá řada replik a to v mnoha velikostech. Výjimkou není ani samotný železný trůn či postavičky jednotlivých filmových postav. Zkrátka najdete zde vše, nač si jen vzpomenete.

hra o trůny

Když je toho pořád málo

Jste zapálený fanoušek a nestačí vám těch několik drobných dekorací, které máte v interiéru? Pak si můžete navíc pořídit například nástěnnou tapetu s motivy Hry o trůny. Také záleží na tom, jakou velikost jednotlivých dekorací si vyberete a kolik peněz do nich hodláte investovat. Není totiž problém obstarat filmové postavy v životní velikosti, stejně jako celou řadu filmových rekvizit. Pokud tedy i vy patříte k těm, kteří podlehli kouzlu Hry o trůny, inspirujte se v tomto článku a pořiďte si také nějakou filmovou dekoraci.

hra o trůny

hra o trůny

hra o trůny

hra o trůny

hra o trůny

hra o trůny

hra o trůny
Zdroj: home-designing.com