Vylepšete své dveře našimi pomůckami

Při cestě k nalezení dokonalosti vašeho interiéru byste se měli na okamžik zastavit u naší zajímavé nabídky dveřních pomůcek. Těmi jsou jednak praktická dveřní pouzdra a v neposlední řadě také dveřní kliky. Více o nich už ale v našem dnešním článku.

Stavební pouzdra JAP
Zdroj: stavební pouzdra JAP

Každý jistě touží po tom, aby byl jeho interiér nejen perfektně sladěný, ale také praktický. K tomu mohou výrazně dopomoci Stavební pouzdra Eclisse pro dveře s posuvným systémem, která díky svému provedení výrazně ušetří místo, které by jindy zabývaly klasické dveře otočné.

Co to vlastně je stavební pouzdro?

Jedná se o jakousi dveřní kapsu, která je zhotovena ze speciálně upraveného pozinkovaného plechu. Protější stranu tvoří pojezdové vozíky se spojovacím materiálem a dřevěné stojiny. To vše dává dohromady funkční systém pro posunovací dveře, který navíc působí velmi moderně. Když k tomu ještě přidáte atraktivní dveřní kliku, bude výsledek již dokonalý! Navíc uvedená pouzdra není vůbec obtížné namontovat, takže jej jistě zvládnete správně upevnit i vy.

Pořizujeme dveřní kliku

Nabídka dveřních klik není malá, a proto vám zde představíme jen ty nejznámější typy, se kterými se můžete setkat a pochopitelně si je také zakoupit. V první řadě vás bude nejspíš zajímat materiál, ze kterého mohou být dveřní kliky zhotoveny. Na výběr máte tedy z klik hliníkových, ale např. i nerezových. Pro jaký typ rozety se rozhodnete, je také jen a jen na vás. Je libo kulaté, oválné či hranaté? Račte si vybrat!

Když chytře zvolíte doplňky k vašim dveřím, budete z výsledku jistě velmi nadšeni nejen vy, ale i vaši případní návštěvníci. Věříme, že vás námi nabízené produkty inspirovaly a rozhodnete se pro některé z nich. Prodejce navíc v současné době nabízí rozvoz stavebních pouzder po celé České republice zdarma, takže byste neměli s nákupem více otálet.