Úložné prostory pro vaši kuchyni

S nedostatkem úložného prostoru se člověk může setkat téměř v každé místnosti. Alarmující však je nejvíce prostředí kuchyně, protože právě zde je třeba uložit značné množství věcí a to tak, aby vždy byly snadno dostupné a člověk v nich měl přehled. Proto se dnes podíváme, jaké možnosti uložení věcí v kuchyni máme.

Turn-the-cabinet-in-the-kitchen-into-a-space-savvy-pantry
Zdroj: decoist.com

Spíž pro každou kuchyni

Moderní domy jsou většinou již vybaveny menší místností za kuchyní, která slouží jako spíž. Pokud i vy máte takovou místnost, pak si nemusíte s úložnými prostory lámat hlavu. Stačí vám zabudovat několik polic, na které můžete potřebné věci a potraviny bez ostychu ukládat. Pokud ale samostatnou spíž nemáte, bude nutné pro ni najít místo v kuchyni. Rozhodně z toho ale nemějte zbytečné obavy, protože i toto řešení může vypadat velmi atraktivně.

Small-and-space-savvy-pantry-for-the-contemporary-kitchen

Jak zařídit spíž

Jako první úkol si dejte nalézt místo, které bude k uložení věci ve vaší kuchyni sloužit. Mělo by se jednat o prostornou skříňku, která bude vybavena poličkami, případně vysunovacímu zásuvkami a podobně. V rámci využití každého volného místa použijte pro uskladnění věcí i vnitřní strany otevíraných dvířek. Ty můžete opatřit věšáky nebo menšími poličkami. Každou jednotlivou polici rozdělte do sekcí tak, aby každá byla věnována konkrétnímu druhu potravin – například koření a podobně. Postupem času sami zjistíte, jaké rozložení věcí vám vyhovuje nejlépe.

Custom-shelves-and-sliding-cabinets-help-create-a-fabulous-and-space-savvy-pantry Under-staircase-pantry-idea Modern-kitchen-pantry-from-Abimis-crafted-using-stainless-steel Custom-pantry-for-the-modern-farmhouse-kitchen Wiry-baskets-bring-additional-storage-space-to-the-open-pantry

Zdroj: decoist.com