Typy podlahových krytin

Laminátové podlahy belgické výroby jsou špičkovým a jedním z nejoblíbenějších produktů na trhu. Antistatické vlastnosti, ochrana proti vlhkosti či odolnost proti popálení cigaretami patří k vysokým standardům, které vám belgické podlahy nabízejí.

podlahy
Zdroj: podlahy Brno

Dokonalé spojení lamel a perfektní optické a povrchové vlastnosti jsou zajištěny díky preciznímu zámkovému spoji, který zaručuje snadnou a rychlou pokládku. Chtěli byste podlahy v moderním, klasickém, venkovském nebo elegantním stylu? Originální dekory a kvalitní materiály podtrhnou design každé místnosti.

Vinyl nebo laminát?

Nepřipadají vám plovoucí podlahy dostatečně moderní nebo kvalitní? Pak je tím správným řešením vinyl. Jedná se o PVC zpracované do pevných dílců, které dokážou imitovat vzhled téměř jakéhokoliv materiálu a to včetně povrchové struktury. Mezi přednosti vinylových podlah patří vysoká odolnost, akustické vlastnosti, šetrnost k životnímu prostředí a nenáročná údržba. Při chůzi také oceníte protiskluzové a antistatické vlastnosti těchto podlah. Nevšední řešení doplněné o výborné vlastnosti vinylu bezpochyby předčí vaše očekávání. Jediným mínusem může být pro mnohé vysoká cena a pokládka. K vinylu se dají doladit ozdobné lišty stejně jako k plovoucím podlahám nebo linoleu.

Nevíte, kde takové podlahy získat? Zkuste podlahy Praha nebo navštivte podlahy Brno. Firma je trhu od roku 1998 a nabízí odzkoušené produkty světových výrobců. Pochlubit se může výborným servisem, poradenstvím, zkušenými zaměstnanci a opravdu bohatou nabídkou podlah a příslušenství. Jsou tedy připraveni nabídnout vám podlahu splňující vaše požadavky i vysoké nároky. Také díky cenám jsou nabízené podlahy dostupné pro všechny.

podlahy

dřevěné parkety

plovoučka fotografie
Zdroj: podlahysuper.cz