Stojany na květiny

Že květiny dělají dům, je známá věc. Kam je ale uložit, pokud na ně doma nemáme dostatek prostoru, a přesto je chceme mít na výraznějším místě, kde nebude možné je přehlédnout? Díky stojanům na květináče mohou květiny stát téměř kdekoliv a vy je navíc můžete podle potřeby přemisťovat.
modern-white-short-plant-stands-600x433

Zdroj: home-designing.com

Variabilní uložení pro vaše květiny

Krásné květiny zkrátka potřebují mít prostor a nejlepší je je uložit tak šikovně, aby dělali co největší parádu. Jenomže ne každý má tu možnost a variabilitu, aby květináče mohl umístit téměř kdekoliv. Tyto starosti vám ale zmizí během několika okamžiků, pokud si pořídíte některé ze stojanů na květiny, které jsou stále velmi populární. Jejich výhodou je jejich snadná přenositelnost a v neposlední řadě také jednoduchá údržba. Můžete do nich uložit květináč v mnoha velikostech.

black-cast-iron-plant-stand-600x783

Jedinečný designový kousek

Stojan na květinu může mít mnoho podob. I když si pořídíte jen nějaké se základní jednoduchou konstrukcí, budete překvapeni, jak atraktivně může v interiéru působit. Nemusíte je však mít jen doma, jelikož jistě budou vypadat skvěle i na vaší terase. Své místo ve stojanu mohou nalézt i visící rostliny, které vypadají v této kombinaci obzvlášť atraktivně. Neváhejte investovat i do velkých stojanů, na které lze uložit několik květin najednou. Získáte tak velmi snadno hravou dekoraci, které by neměla chybět v žádném moderním bydlení.

metal-low-garden-plant-stands-600x600 metal-and-glass-3-tier-plant-stand-600x600 scandinavian-look-pot-stands-for-plants-600x900 low-wooden-table-small-plant-stand-600x600 wood-and-ceramic-white-plant-stand-600x600 geometric-cast-iron-plant-stand-600x600
Zdroj: home-designing.com