Samolepky na zeď jsou elegantní i zábavné

Vymalování pokoje se stává s designového hlediska nedostatečné. V minulosti bylo běžné, že stačilo pokoje vybílit a tím byla celková rekonstrukce hotová. V nedávné době se přidaly pastelové i pestré barvy a pokoje mohly být v jakémkoliv odstínu nebo dokonce kombinovat dvě různé barvy na přilehlých či protilehlých stěnách.


Zdroj, foto: digsdigs.com

Tento druh designové dekorace se zachoval dodnes. Různé barvy i odstíny mají totiž velký vliv na optické zvětšení a prosvětlení pokojen. Designová záležitost tím však přestává být uspokojitelná. Na řadu přicházejí různorodé samolepky na stěnu, které jsou tím pravým dekoračním bytovým prvkem.

Samolepky na zeď můžete umístit i do dětského pokoje

Samolepky na zeď můžete umístit naprosto libovolně. Jistě je důležité zachovat celkovou koncepci a velmi záleží na motivu samolepky. Dětské samolepky na zeď jsou z pochopitelných důvodů velmi pestrobarevné a hodí se proto spíše do dětského pokoje. Můžete například vymezit prostor v místnosti pro herní koutek a přilehlé stěny náležitě vyzdobit.

Které samolepky jsou nejžádanější?

Do ostatních místností se ovšem dětské samolepky příliš nehodí. Ze všech motivů lidé nejčastěji vybírají abstraktní samolepky nebo zobrazení přírodních prvků – rostlin, stromů, motýlů a ptáků. Ostatní motivy jsou samozřejmě také velmi žádané a výběr záleží vždy na soukromém vkusu a subjektivním názoru. Vítanou novinkou jsou pak prostorové 3D samolepky na stěnu, které jsou výraznější.

Samolepky na stěnu jsou omyvatelné a odolné

Není tedy pochyb o tom, že jsou samolepky na zeď velmi vítaným moderním doplňkem bytu. Důležitou součástí je ovšem i snadná údržba, která umožňuje samolepky otírat bez jejich poškození a v případě, že vás omrzí, snadno je ze stěny odstraníte. Než se tak ale rozhodnete, budou samolepky spolehlivě držet na vašich stěnách a vytvářet jedinečný prostor za minimum finančních prostředků.


Zdroj, foto: digsdigs.com