Pastelové barvy obývacímu pokoji sluší

Jemné barvy, které dokonale podtrhují atmosféru klidné odpočinkové místa jako je obývací pokoj jsou stále velmi trendy. Díky nim se prostor stane svěžím, ale i přesto si dokáže uchovat svůj minimalistický vzhled. Podívejte se na nádherné obývací pokoje v pastelových barvách a načerpejte inspiraci pro svůj interiér.

living room decorating ideas mint green living room decorating ideas mint green mint green living room interior design ideas 1280 X 960
Zdroj: decoist.com

Jarní barvy, které si zamilujete

Pokud bychom měli vybrat barvy, které neodmyslitelně patří k jaru, pak bychom jistě nesměli vynechat žlutou, modrou a zelenou. Většinou se s nimi na jarních dekoracích můžete setkat v pestrém provedení, ale co když je letos vyměníme za jemně pastelové odstíny a místo dekorací je zkusím aplikovat na celou místnost? Sami budete překvapeni tím, jak se váš interiér prozáří a vykouzlí svěže jarní atmosféru.

Mint-walls-soften-the-feeling-of-contrast-in-a-vibrantly-colored-room

Proč nezapomenout na detaily

Ať už se rozhodnete pastelovou barvu dopřát nové výmalbě, nábytku nebo textilním potahům, rozhodně byste neměli zapomínat ani na drobné detaily, které jsou také velmi důležité. Sem patří například atraktivní vázy, do kterých můžete pro svěží jarní den dát čerstvé květiny. Někdy postačí i pár větviček, které vám brzy vykvetou. Zaměřte se i na drobné postavičky zajíčků, které jsou s jarem a obzvlášť Velikonocemi neodmyslitelně spjati. Jaro by měly symbolizovat veselé barvy a vyobrazení, takže se je snažte zakomponovat i do svého obývacího pokoje.

obývací pokoj obývací pokoj obývací pokoj obývací pokoj obývací pokoj obývací pokoj obývací pokoj obývací pokoj

Zdroj: decoist.com