Nejmodernější koupelnová zrcadla

Existuje mnoho způsobů, jak pomocí drobné změny proměnit interiér. Jednu z takových chytrých a snadných změn můžete udělat díky koupelnovým zrcadlům. I s nimi si totiž člověk může pohrát tak, aby vypadala přímo skvěle a hlavně netradičně.

zrcadla
Zdroj: http://freshome.com/

Praktické i pro ozdobu

Než se však pustíte do změn ve své koupelně, bude třeba zbořit jeden mýtus a tím je tvrzení, že zrcadlo má sloužit pouze k praktickým účelům. To je sice beze sporu jeho primární vlastnost, ale v každé koupelně stačí takové zrcadlo jedno, s ostatními si můžete hrát dle libosti a tedy je lze použít i jako dekoraci. To je skvělý nápad například v případě, kdy máte v koupelně jedno hlavní zrcadlo, například kulaté. K tomu totiž snadno dokoupíte a rozvěsíte po stěně několik různě menších kulatých zrcadel různých velikostí a vznikne vám tak dokonalá koupelnová stěna, která je jak praktická, tak skvěle dekorovaná.

zrcadla

Na co si dát pozor

Pokud jste se rozhodli pro změnu zrcadel v koupelně, zvažte několik faktorů, než se pustíte do práce. Hlavní zrcadlo by mělo být umístěné tak, aby se do něj dalo pohodlně podívat. nemělo by být přímo naproti oknu, odkud by na něj dopadaly sluneční paprsky. Stejně tak ale nesmíte na druhou stranu zapomenout na důkladné osvětlení zrcadla. To bude nejlépe řešit pomocí bodového osvětlení nebo zabudovaných svítidel do zrcadel, což je velmi oblíbený trend, který nejen skvěle vypadá, ale také slouží.

zrcadla

zrcadla

zrcadla

zrcadla

zrcadla

zrcadla

zrcadla

zrcadla
Zdroj: http://freshome.com/