Mako Jersey – to pravé luxusní povlečení

Povlečení Mako-Jersey charakterizujeme jako oboulícní úplet, který se vyznačuje vysokou jemností a gramáží.

mako jersey - Luxusní ložní povlečení DAVID

Mezi hlavní výhody luxusního povlečení Mako Jersey patří to, že jej nemusíte žehlit a můžete jej jednoduše sušit také v sušičce.

Materiál Mako-Jersey je vyroben z prvotřídní bavlny a patří mezi nejhebčí materiály vůbec. Povlečení Mako-Jersey je velmi dobře prodyšné a je schopno absorbovat vodu. I díky tomu se tento materiál používá nejenom na výrobu povlečení, ale také prostěradel či módního oblečení.

Další vlastnosti Mako-Jersey

Pro své skvělé vlastnosti patří Mako-Jersey mezi nejoblíbenější materiály mezi spotřebiteli. Hlavní přednosti jsou především tyto:

  • Elastičnost – látku lze napnout až o 25 % oproti základní velikosti. Právě z tohoto důvodu se Mako-Jersey používá na výrobu prostěradel.
  • Jemnost – látka Mako-Jersey má mnohem vyšší jemnost než běžná tkaná bavlna
  • Díky své prodyšnosti a savosti je to látka vhodná pro výrobu oblečení a povlečení
  • Vynikající hebkost a měkkost, díky které je váš spánek dokonale pohodlný a příjemný po celou dobu
  • Termoregulační vlastnosti – Mako-Jersey ideálně reguluje teplo
  • Povlečení obsahuje kvalitní zip – manipulace s polštáři nebo peřinami je snadná a praktická
  • Povlečení nemusíte žehlit

mako jersey - Povlečení MAGNOLIE

Jak se materiál Mako-Jersey vyrábí?

Pletací stroj zpracovává pouze 100% bavlnu nejvyšší kvality, která prochází pečlivým výběrem. Mako-Jersey se splétá do malých zrnitých oček a vytváří se tak specifický rub (drobná očka) a líc (čárky ve svislé poloze vedle sebe).

Vyberte si povlečení Mako-Jersey pro jakoukoli postel

Jednoduše jste si vybrali peřiny i polštáře a stejně pohodlně si vyberete také povlečení Mako-Jersey. Široká nabídka rozměrů přesně kopíruje standardní, ale i unikátní rozměry, a tak se Mako-Jersey hodí do každé ložnice, včetně dětských postýlek.

Dobře a pohodlně si vyberete také z bohaté nabídky vzorů, designů a barev, takže dokonale sladíte povlečení se zbytkem ložnice nebo celého příbytku. Kromě klasických barev a vzorů (květiny nebo geometrické obrazce) nechybí ani extravagantnější a originální modely.

Správná péče o povlečení Mako-Jersey

Povlečení Mako-Jersey nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu, nemusíte jej žehlit a lze jej sušit v sušičce. Vždy se řiďte informacemi uvedených na etiketě produktu.

Před prvním použitím se doporučuje povlečení vyprat na nejvyšší doporučený stupeň, který je uveden na etiketě, a z rubové strany se zapnutým zipem.