Kancelář v uklidňujících pastelových tónech

Když se řekne kancelář, většině z nás se nejspíš vybaví usedle působící neutrální tóny barev. Ne každý se však v takovém prostředí dokáže cítit příjemně, přitom by mnohdy stačilo jen několik drobných změn. Jednou z nich může být stylizace kanceláře do pastelových tónů.

Scandinavian-home-office-enlivened-with-pastel-pink-and-blue
Zdroj: decoist.com

Pastelových barev se nemusíte bát

Pastelové barvy jsou vhodné do kanceláře především z toho důvodu, že jej dokáží zbavit všednosti, a přitom nejsou nijak výrazné. Naopak disponují jemnými tóny, které jsou příjemné pro lidské oko a v kanceláři vás tak nebudou nijak rozptylovat. Pastelové barvy jsou doporučovány také proto, že mají na člověka uklidňující účinky, což opravdu zejména v pracovní kanceláři přijde jistě velmi vhod. Nemusí se přitom nutně jednat o žádné velké zásahy do interiéru.

Exquisite-Scandinavian-hone-office-in-pastel-pink

Jak proměnit kancelář

Výrazné změny interiéru dosáhnete, pokud pastelovým barvám dovolíte vstoupit například prostřednictvím nábytku nebo výmalby. Na někoho by však taková změna mohla být moc radikální, takže pochopitelně pro začátek postačí změnit odstíny dekorací, kancelářské židle, rámů obrazů a podobně. Doporučujeme také pastelové barvy různě vzájemně kombinovat, protože spolu perfektně ladí, a prozáří vám tak celou místnost. Skvěle k ní bude pasovat také bílá barva, která je s kancelářským prostředím neodmyslitelně spjata již řadu let.

Decorating-the-home-office-in-delicate-and-stylish-pastels Small-beach-style-home-workspace-in-pastel-blue Colorful-home-office-in-pastel-blue-with-pops-of-green Using-decor-in-light-pink-to-usher-in-pastel-panache Space-savvy-home-office-with-window-seat-in-pastel-blue
Zdroj: decoist.com