Jak zorganizovat předsíň

Předsíň je první místnost, do které své návštěvy přivedete, a proto by měla zaujmout na první pohled a působit útulným dojmem. Vždyť i vám se jistě bude lépe vcházet do interiéru, kde vás přivítá atraktivně vyhlížející předsíň přesně podle vašich představ. Dnes se proto podíváme na to, jak takovou předsíň vytvořit a čím ji více projasnit.

mudroom-storage

Zdroj: freshome.com

Jak na předsíň podle vašich představ

Předsíň si zaslouží stejnou pozornost jako kterákoliv jiná místnost v domě. Nejlepším způsobem, jak dosáhnout dokonalého vzhledu této místnosti, je zvolit si jednu základní barvu, která bude předsíni dominovat a ujasnit si, jaké prvky zde chcete mít. Potřebujte například velký věšák, stojan na deštníky či patrový botník? V tom všem byste měli mít jasno dříve, než se do rekonstrukce své předsíně pustíte.

mudroom-foyer

Zaměřeno na detail

Pokud už máte jasný koncept toho, co by v předsíni nemělo chybět, můžete se zaměřit na drobné detaily, které ve výsledku výrazně pomohou místnost zútulnit. Patří sem například obrazy, stojaté vázy na sušené květiny a podobně. Pokud nemáte v předsíni dostatek prostoru na větší dekorace, můžete si pořídit například výraznější koberec, které opět přispěje k zútulnění místnosti. Nezapomínejte, že předsíň je to první, co spatříte, když se vrátíte domů, takže snaha, kterou vynaložíte do jejího zařizování rozhodně nepřijde vniveč.

mudroom-hallway mudroom-pillows mudroom-cubby mudroom-wood