I vaše kočka chce bydlet ve svém

Nenechte se zmást nadpisem tohoto článku, protože opravdu nemáme v úmyslu vás navádět, abyste své kočce pořídili dům, ačkoliv vezmeme-li to z jiného úhlu pohledu, je to v podstatě pravda. Kočičí dům z papíru a látky si totiž zamiluje každá kočka.

kočka
Zdroj: digsdigs.com

Proč právě papírový domek

Pokud by vás zajímalo, jak vlastně vznikl nápad vybudovat kočce malý domek z papíru, pak odpověď je velice snadná. Pokud doma máte kočku, pak jistě víte, že miluje papírové krabice, ráda se do nich ukrývá a dokáže tam i usnout. Jenomže krabice člověk brzy vyhodí, protože v interiéru nevypadají dobře. I z toho důvodu jsou tu nové domečky pro kočky, které vypadají velmi atraktivně a i vašemu obývacímu pokoji budou zaručeně slušet. Aby se v nich vaší kočce líbilo, jsou vytvořeny částečně z měkké látky, která je příjemná na dotek.

kočka

Proč domek pořídit své kočce

Jednak by kočka měla vždy mít svůj prostor, kam se může uchýlit a nerušeně spát, ale také potřebuje místo, kde se jí bude líbit. Přesně to splňují nové domky pro kočky. Jsou vyrobeny z měkkého materiálu, je možné je přenášet z místa na místo a navíc nejsou nijak drahé, takže si je může dovolit každý. Pořiďte i vy své kočce malý domeček, který hravě zapadne do každého interiéru, a za který vám každá kočka bude jistě velmi vděčná. Kromě úkrytu se jí totiž dostane i měkkého pelíšku a škrábadla v jednom.

kočka

kočka

kočka

kočka

kočka
Zdroj: digsdigs.com