Dopřejte si pohodlí díky luxusním sedacím soupravám

Obývací pokoj je středobod každé domácnosti. V žádné jiné místnosti se nevyskytujeme častěji. Základem tohoto pokoje je bezesporu sedací souprava, kde si člověk chce po náročném dni na chvilku odpočinout, podívat se na oblíbený pořad v televizi a načerpat ztracenou energii. Ovšem není posezení jako posezení. ir-leasing.ru

pohovka
Foto: nabytek-elegance.cz – Rohová rozkládací sedací souprava NESTEP II.

Na nekvalitních sedačkách se zkrátka pohodlně posedět nedá, zvláště chcete-li v obývacím pokoji trávit více času. Následkem toho bývají bolesti v zádech, které dokážou pořádně potrápit. Proč si tedy nedopřát opravdu kvalitní a pohodlné posezení v podobě investice do luxusní sedací soupravy?

Před nákupem přemýšlejte
Zatoužili jste po dominantním prvku vašeho obývacího pokoje a chcete si pořídit luxusní sedací soupravu ? V první řadě je třeba uvědomit si jednu základní věc: kolik lidí si má na sedačku sednout? Dobře to zvažte, ještě než se unáhlíte a přivezete si domů nádhernou sedačku pro tři osoby, když vás doma bydlí pět. I v případě, kdy jste sami nebo ve dvou je lepší počítat alespoň se dvěma místy navíc pro případnou návštěvu nebo i do budoucna, až by se vaše rodina rozrostla.

pohovka
Foto: nabytek-elegance.cz – PLANEO II.

Nedostatek místa
Vaším tajným snem je nádherně vyhlížející sedací souprava, ale váš obývací pokoj vám její pořízení díky svým proporcím zkrátka neumožňuje? Pak nezoufejte, ani vy se nemusíte luxusní sedací soupravy vzdávat. Ideálním kompromisem je například rohová sedací souprava Bauer . Do detailu propracovaná sedací souprava, která svým působivým vzhledem nadchne nejen vás, ale zaručeně i každou vaší návštěvu, nabízí opravdu pohodlné posezení s měkkou sedací částí. Pro větší komfort a pohodlí jistě oceníte i polohovatelné záhlavníky, které si můžete přizpůsobit svým potřebám. V široké nabídce potahových látek můžete do sytosti vybírat a najít takový odstín, který dokonale zapadne do celkového pojetí vašeho interiéru. Hledáte-li pohodlí, komfort a praktičnost v jednom, měla by být vaší volbou rohová sedací souprava Planeo . Pro svůj elegantní vzhled a čisté linie padne do oka i náročnějším uživatelům, polohovatelné opěrky zad jsou příjemným zpestřením již tak velice kvalitního posezení. Velkým plusem k dobru je především možnost rozkládání i vlastní praktický úložný prostor.

pohovka
Foto: nabytek-elegance.cz – BAUER

pohovka
Foto: nabytek-elegance.cz – PLANEO III.

pohovka
Foto: nabytek-elegance.cz – PEDY II.