Dětská ložnice pro maximální využití prostoru

Když mluvíme o maximálním využití volného prostoru v interiéru naplno, nemyslíme tím, že budete mít domov zaplněný nepotřebnými nevzhlednými kusy nábytku, ale že se naučíte volit takové kousky, které maximálně využití prostor tak, aby to nebylo na úkor estetiky. Podívejte se například, jak atraktivně můžete zařídit dětský pokoj, abyste využili většinu dostupného místa v něm.

Large-window-brings-light-into-the-kids-room
Zdroj: decoist.com

Ložnice, kterou si děti zamilují

Následující dětskou ložnici navrhl architekt Van Stayen a přišel tak s něčím opravdu velmi netradičním. Podkrovní místnost, do které byl dětský pokoj zakomponován, tak dostala zcela neobvyklé podoby, kterou si zamilují nejen děti, ale i jejich rodiče. Prosvětlená místnost s šikmým stropem se i přes tuto mohutnou nábytkovou konstrukci může pyšnit dostatkem volného prostoru pro další dětské aktivity.

Sloping-walls-of-the-attic-add-to-the-dramatic-visual

Hravý nábytek

Konstrukce tohoto kusu nábytku má vestavěné výklenky pro spací zóny na obou stranách, takže každé dítě může mít svůj soukromý prostor. Styl, kterým je nábytková stěna opatřena žebříkem a místy k prolézání, jistě zaujme každé dítě. Jedná se prostě o velkou interiérovou prolézačku s prostory pro hraní her. Rodiče pro změnu ocení velké možnosti úložných prostorů, se kterými mohou libovolně nakládat. Vybavení dětského pokoje už nemusí být nudou, ale naopak hrou a to už od samého začátku.

Twin-niches-for-the-beds-on-either-side-offer-ample-sleeping-space Bespoke-kids-bed-design-with-twin-beds-and-a-loft-playspace Simple-wooden-ladder-leads-to-the-loft-play-area-above-the-beds Entrance-to-the-attic-level-kids-room-with-bespoke-loft-beds Fun-geometric-shaped-windows-for-the-loft-level-hideaway
Zdroj: decoist.com