Vrtaná studna pro vaši domácnost

Máte dům nebo chatu, ale nemůžete být připojeni k městským vodovodům, nebo zkrátka nechcete platit vysoké vodné? Ideálním řešením by mohla být vrtaná studna, díky které získáte pitnou vodu přímo z vaší zahrady. Co je předností vrtaných studní? Prostor zvodněného kolektoru je plně využit a voda není povrchově znečištěná. Pozemek a místo, na kterém chcete studnu umístit, je na rozdíl od kopané studny jen minimálně poškozen.

staticflickr.com zahrada

Zdroj: staticflickr.com

Cena vrtaných studní je příznivá a vrátí se nejen na ušetřeném vodném. Konečná kalkulace je závislá na místu realizace a typu podloží. Služby jako doprava, vyhledání pramene, čerpací zkouška, montáž a poradenský servis jsou poskytovány zcela zdarma! Nezávadnost a kvalita čerpané podzemní vody jsou zaručeny použitím kvalitních materiálů, konkrétně PVC-U s atestem na pitnou vodu splňující předepsané normy. Garantovaná vydatnost vody, žádná platba předem a záruka na 60 měsíců patří k dalším nadstandardům.

Výhody vrtané studny

Výhody spojené s vrtanými studnami ocení nejedna domácnost. Jediným možným problémem se může zdát vyřízení povolení na stavebním a vodohospodářském úřadě. I v tomto případě jsou specialisté připraveni vám poradit a poskytnout potřebnou dokumentaci, tak aby řízení nebylo prodlužováno a vše hladce proběhlo. Neváhejte a dejte se do realizace vrtané studny, vždyť voda je jedním z nejpotřebnějších elementů bezproblémově fungující domácnosti.